M: Coleman Tatra 2 telk

Vanad teemad.
Suletud
Villur1
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

M: Coleman Tatra 2 telk

Postitus Postitas Villur1 » 05 Juul 2018, 20:19

Müüa uus Coleman Tartra 2 telk. Korra lahti tehtud. Tartu. Hind: 170 eurot.
Email: villur@hot.ee
coleman-tatra-2-tent.jpg
coleman-tatra-2-tent.jpg (31.38 KiB) Vaadatud 535 korda

Hendrik
Huviline
Huviline
Kontakt:

Re: M: Coleman Tatra 2 telk

Postitus Postitas Hendrik » 06 Juul 2018, 12:20

Miks müüd kui küsida tohib? Lühike?

Mul endal sama mudeli vana versioon, Phad 2 või mis ta nimi iganes täpselt on. Ostsin kuskil 2007. aasta kandis, siiamaani hästi teeninud, ainult õmbluste teibid on hakanud lahti tulema ja õmblused lasevad veidi vett läbi ülevalt kaarte juurest, aga selle paikasin mäkgaiveri teibiga ära. Kuigi telk on kõigi loogikate järgi mulle lühike (olen 190+) siis praktikas see mind pole eriti kottind, kui tagaosa kenasti ära pingutada siis vastu jalgu ei käi (ja seegi on oluline vaid vihmaga). Telk ise meeldib mulle seepärast, et esiteks saab teda vihmaga nii üles panna et sisu märjaks ei saa, teiseks on ta päris vastupidav, ka tuulele. Kolmandaks on seda väga lihtne üksi üles panna (vanal mudelil olid kinnised kaaretunnelid, uuel enam mitte miskipärast). Ja eeskoda on ka päris suur. Mõned arvavad, et sinna peale kus kaarte vahele moodustub kolmnurk, koguneb koledasti lund, aga praktikas pole nagu märganud et see eriline probleem oleks.

Villur1
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Villur1 » 20 Aug 2018, 21:06

Vabandust, hilinenud vastuse pärast.
Müün telki jätkuvalt, kuna Matkaspordist ostes ei lasknud telki üles panna ja hiljem selgus, et minu jaoks oli telk natuke lühike ja seetõttu ebamugav, ostsin suurema telgi.
Huvi korral võtke meili teel ühendust: villur@hot.ee

ranel
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas ranel » 29 Aug 2018, 02:17

Villur1 kirjutas:
20 Aug 2018, 21:06
Vabandust, hilinenud vastuse pärast.
Müün telki jätkuvalt, kuna Matkaspordist ostes ei lasknud telki üles panna ja hiljem selgus, et minu jaoks oli telk natuke lühike ja seetõttu ebamugav, ostsin suurema telgi.
Huvi korral võtke meili teel ühendust: villur@hot.ee
Nii on jube keeruline asju müüdud saada, kui isegi kirjadele ei vastata. Nüüdseks sai mujalt sama telk ära ostetud.

Suletud

Mine “Arhiiv”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist