Vätsäri, Surnujärvi

Kasutaja avatar
Nohik
Guru
Guru
Kontakt:

Re: Vätsäri, Surnujärvi

Postitus Postitas Nohik » 24 Juul 2018, 15:12

Aerukaubandus on tõesti business mis business.
All engineers are cyborgs

Kasutaja avatar
Nohik
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas Nohik » 24 Juul 2018, 20:46

Aga kui rahaliselt võtta, siis kergema magamiskoti ostu kasutegur oleks vist kõige suurem. ca 1.5 kg.
Aerude 1.2kg pealt 800g peale vähendamine, pole sellist vahet. Isegi seljakotilt kilo maha viilimine oleks otstarbekam, reaalsem ja odavam.
Kampsuni tahaks sulejopega asendada, aga see tundub praeguse kerega veel võimatu.

Tegin sama matka kola rehkenduse, nagu praegu läheks. Seljariietele (t-särk, püksid, sokid, aluspüksid) ja saabastele lisaks tuleks 24,5 kg, kui üksi läheks. Ja kahekesi minekul tegelikult suurt võitu poleks.
Magamiskott oleks hüpoteetiliselt sulekott, mu on nipetnäpet muutused. Maha jääks ca 8 kg tarbetut kola, kui midagi valesti ei rehkendanud.

Tegelikult peaks tegema järgmiseks matkaks suurema poliitilise otsuse, kas kas niiöelda kotikäru tuleb või ei tule. See lisaks poolteist kilo, aga seljast võtaks enamuseks ajast poole koormat maha. Antud matka käidavatest osadest oleks enamuses osas kotikäru rakendatav olnud.
All engineers are cyborgs

Kasutaja avatar
sepaonu
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas sepaonu » 06 Aug 2018, 17:58

Mul on üsnakindlalt see aer
http://www.welhonpesa.fi/tuote/2223/tnp ... atkaisulla
kaheosalisena aga peaaegu kõik hangeldajad tellivad sulle selle, mis sa tahad, ilmselt ka eestis tegutsev eastpole
Ma sõidan sellega raske kayakiga, 4110x910_43kg ja rahul olen, ei maksnud ennast ka sandiks. Nagu margus mainis, siis väga head asjad on ka väga kallid ja minu meelest täiesti mittevajalikud selle rafti puhul, neljaosaline lego oleks matkamise pärast minu meelest hea asi
joon jõest, söön jõest

Vasta

Mine “Välismaal matkamine”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline