Armytek nüüd Eestis!

Täiendasid oma varustust? Jaga enda kogemust teistegagi, antud eseme head ja halvad küljed ning kas soovitaksid teistelegi.
Sveiks
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Re: Armytek nüüd Eestis!

Postitus Postitas Sveiks » 13 Juun 2016, 20:28

Armytekil on see eriti hea, et peaaegu tühja akuga saad ikka sama suure valgusvoo, kui täis akuga. Ja siis veel see matt viimistlus, tundub käes ikka väga kvaliteetne toode.

Kasutaja avatar
Lauri_L
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L » 28 Nov 2019, 16:19

Lp. Matkafoorumlased

Taskulambid.eu-s on tänavu varasemast mustem must nädalalõpp :idea:

Armytek lambivalik -25%
Olight taskulambid -20...-30%
Scangrip töövalgustid -30%
Lumintop taskulambid -20%
Nitecore/Skilhunt/Acebeam lambid -15%

Pakkumised kehtivad 29.11-01.12.

Osta saab meie veebipoest www.taskulambid.eu ning kauplusest Tallinnas Järveotsa tee 54.
Kogu kaup kohapeal olemas. Nädalavahetusel e-poest ostetud tooted postitame esmaspäeval 02.12.

Parimat,

Lauri_L
Suurim valik kvaliteettaskulampe Eestis!
Nitecore, Olight, Acebeam ja Armytek taskulampide ametlik maaletooja http://www.taskulambid.eu

Kasutaja avatar
sepaonu
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas sepaonu » 01 Dets 2019, 17:02

Kui ma pealampide poolt vaatan
https://www.taskulambid.eu/et/c/pealambid
siis üsna jõuliselt on suund 18650 peale võetud ja ma ei imesta selle üle, omal sama moega Lumonite ja ma igapäevakasutuses ei näe mingit mõtet miskite AA ja AAA suunaga üldse jamada, sellest ma saan aru, kui keegi grammiviilija grammide pärast ostab matkale.
Ma tahtsin tegelikult möödaminnes küsida, et pealevaadates 3-4 firmal ühesugune lamp, et kas nad tulevad ühest tünnist erinevate kleebekatega või on mingi oluline vahe ka ?
joon jõest, söön jõest

Kasutaja avatar
fred7
Matkasell
Matkasell
Kontakt:

Postitus Postitas fred7 » 02 Dets 2019, 09:07

18650 akud on tõesti märksa efektiivsemad kui näiteks 3* AAA -tüüpi akud. Mul on pealamp max 160 luumenit ja kolme AAA akuga peab maksimumrežiimil vastu vaevalt üle tunni. Seevastu taskulamp (900 luumenit), mis töötab ühe 18650 aku-ga, peab vastu vaat, et paar nädalat. Kuigi jah, pealampi kasutan koertega jalutades pikemalt (üle tunni), taskulamp tavaliselt nii pikalt sees ei ole. Aga kui praegune Petzl pealamp kavatseb vanaks jääda, siis tahaks küll 18650 elemendiga pealambi ära proovida. Näiteks Armytek Wizardi või Olight H2R Nova

Kasutaja avatar
Lauri_L
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L » 02 Dets 2019, 18:02

Selline pealamp-multilamp kontseptsioon tõesti viimasel ajal popiks muutunud ning paljudel tootjatel on selline valikusse ilmunud. Üldjuhul on ametlike (mitte no-name) tootjate lampides ikkagi põhimõttelised erinevused. Näiteks Nitecore eelistab pigem reflektoroptikat, Armytek panustab pigem erinevate töörežiimide rohkusele ja lisafunktsioonidele, Olight pigem lihtsusele jne. Erinevusi on veel mitmeid, kuid pole vast põhjalikult mõtet lahkama hakata. Mis puudutab Lumonite'i, siis tegemist on Soome ettevõttega, kes tellib omad komponendid OEM tootjalt ning lambid pannakse kokku samuti Hiinas. Raske öelda kelle tehases lambid valmistatakse :). Korpus rohkem Armytek'i kätetöö (disain), kuid laadimissüsteem üks-ühele Olight'iga. Arvestades, et Lumonite eestvedaja teeb igapäevast tööd Olight'iga ning on nende maaletooja, siis pigem kahtlustaks, et peamised komponendid on just neilt pärit.
sepaonu kirjutas:
01 Dets 2019, 17:02
Ma tahtsin tegelikult möödaminnes küsida, et pealevaadates 3-4 firmal ühesugune lamp, et kas nad tulevad ühest tünnist erinevate kleebekatega või on mingi oluline vahe ka ?
Suurim valik kvaliteettaskulampe Eestis!
Nitecore, Olight, Acebeam ja Armytek taskulampide ametlik maaletooja http://www.taskulambid.eu

Vasta

Mine “Matkavarustuse ülevaated”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist