magamiskoti parandus(komplekt)?

Matkavarustuse ise valmistamine, parandamine ja hooldamine matka ajal ja pärast matka.
Vasta
k6ver
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

magamiskoti parandus(komplekt)?

Postitus Postitas k6ver » 15 Aug 2018, 17:23

magamiskotil rebenes õmblus ja õmbluse ääred narmendavad.

minu arusaamist mööda saab seda parandada vaid kas sinna lapp peale õmmeldes või liimides.

youtube näitab et liimitakse magamiskottidele patch peale, googledades eesti poodidest midagi sellist ei leia.

mis on parim viis rebenenud koha parandamiseks, kas on müüa eestis mingeid liimitavaid komplekt
või kas on mõni firma tartu kes teeb?

Kasutaja avatar
sepaonu
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Re: magamiskoti parandus(komplekt)?

Postitus Postitas sepaonu » 15 Aug 2018, 20:23

Ma käristasin kotile korraliku L rebendi viimane reis. Magasin teepeal taga kajutis ühe bensuka parklas, keegi ootamatult kobistas auto kõrval, äkkpüstitõus ja miski tobeda kohvilaua liistu nurka kinni.
Panin iseseisvalt kohe MacGyverit peale ja kodus naine traageldas kergelt kinni ja pani selle liimilapi ja ta on mul sellega ennem ka riideid parandanud ja kõik lapid peavad, magamiskotil pole üldse mingit koormust aga arvatavasti on viletsavõitu üksi liimida võrreldes lapikumate asjadega, nagu jopid-püksid. Miskite popimate hilpude puhul on värvi ka valitud, seekord ma ütlesin, et vahet pole, pane mis kodus on. Kui ise ei viitsi asjaga tegeleda, siis arvan, et iga rätsep teeb selle korda.
Naist kodus pole, et küsida ja iseseisev googeldamine esialgu ei andnud ka tulemust aga pean ennast kiitma, et lõpuks lahendasin selle müstilise sõna, mis on nailonpaik 8-)
https://www.google.ee/search?q=NAILONPA ... 60&bih=643
a14.jpg
joon jõest, söön jõest

margusl
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas margusl » 15 Aug 2018, 21:24

sepaonu kirjutas:
15 Aug 2018, 20:23
lõpuks lahendasin selle müstilise sõna, mis on nailonpaik 8-)
vt ka "parandusteip"
Muide Matkasport on hakanud miskist hetkest rullis Tear Aidi müüma, Thermaresti remondikomplektis leiduvate väiksemate paikade põhjal julgen kiita, aga kurja ... 60€/1.5m

Kasutaja avatar
fred7
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas fred7 » 16 Aug 2018, 16:33

Riidepoed müüvad neid nailonpaikasid. Olen seljakotti ja dressipükse sellega paiganud. Auto istmele panin ka, kuna oli narmendav auk sees. Paar kuud peab vastu, siis vaja uus panna. Läbi õmmeldes peab ilmselt kauem vastu.
Isegi Prismas saada: https://www.prismamarket.ee/entry/nailo ... 2279153995

Oluline on lõigata ÜMARATE äärtega paik ja üritada kleepida mõlemale poole rebenenud riiet. Teravad servad tulevad kiiremini lahti.

Kasutaja avatar
sepaonu
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas sepaonu » 04 Sept 2018, 11:05

joon jõest, söön jõest

Vasta

Mine “Meisterdamine, hooldamine ja parandamine”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist