Big Agnes õhkmadratsid

Kergem on mugavam, kõik jutud kompaktsest ja kergest matkavarustusest.
Vasta
Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Big Agnes õhkmadratsid

Postitus Postitas Tanel » 07 Veebr 2018, 10:33

Turule on tulnud tootja Big Agnes õhkmadratsid, mis lükkavad Thermarest Neoair Xlite madratsid, peale pea kümne aastast valitsemist, troonilt. Mugavus ja kergus ülikerge. Inglisekeelne ülevaade. https://andrewskurka.com/2018/preview-b ... ds-neoair/
The size of your pack is relative to the size of your fear.

Jants
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Re: Big Agnes õhkmadratsid

Postitus Postitas Jants » 07 Veebr 2018, 11:26

Tanel kirjutas:
07 Veebr 2018, 10:33
Turule on tulnud tootja Big Agnes õhkmadratsid, mis lükkavad Thermarest Neoair Xlite madratsid, peale pea kümne aastast valitsemist, troonilt.
Selle peale küsib segaduses eurooplane "Who the fuck is Big Agnes?"

Kasutaja avatar
Nohik
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas Nohik » 07 Veebr 2018, 12:17

Tootja tootis varem täispuhutavaid nukke.
Aga madrats on muljetavaldav.
All engineers are cyborgs

Kasutaja avatar
sepaonu
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas sepaonu » 07 Veebr 2018, 12:53

Tanel kirjutas:
Big Agnes õhkmadratsid, mis lükkavad Thermarest Neoair Xlite madratsid, peale pea kümne aastast valitsemist, troonilt
See troonilt lükkamise ennustus on minu meelest ennatlik, ma ei näe ka numbrite keeles selleks mingit põhjust
madratsid.jpg
Konkureeriv toode pole ju paha, valik on hea asi. Omal iga gramm ja sent pole kindlasti põhjus ostuks vaid igal konkreetsel juhul mingi kindel asi paneb otsustama, nende asjade puhul, mida ma tean konkreetne mulle tähtis omadus ja võibolla tundmatute asjade puhul üldine neti rahulolu või rahulolematuse mõmin ja olen isegi viitsinud tundmatute toodete puhul negatiivseid ja positiivseid kommentaare eraldi lugeda, sest siin ju vahest ka naerukoht sees, paar lehekülge 5 tärniseid hinnanguid võib olla stiilis - ilus, kiire tarne, järgmine nädal proovima ja paar lehekülge negatiivseid võib olla stiilis - sain ühe päeva hiljem kätte, kui lootsin, värv oli tumedam, kui arvasin jne
joon jõest, söön jõest

Kasutaja avatar
Nohik
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas Nohik » 07 Veebr 2018, 13:41

Paksust on tüki maad rohkem, minu arvestuses on see suhteliselt oluline näitaja.
See suvine oleks minu kaalukategoorias tegija.

Jants
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Jants » 07 Veebr 2018, 13:59

Minu arvates õhkmadratsite puhul pole üldises plaanis madratsi paksus eelis, kui soojapidavuse näitajad on samad...isiklikus plaanis võib muidugi olla.-kuidas kellelegi sobib.

Ma arvan et see suvine madrats võib jääda liiga külmaks jahedamatel öödel...

Kasutaja avatar
Nohik
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas Nohik » 07 Veebr 2018, 15:01

Ülekaalulisel inimesel tuleb kõva maa peal magades end mitu korda öö jooksul ainult seetõttu keerata, et oled külje ära lömastanud.

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 07 Veebr 2018, 15:58

sepaonu kirjutas:
07 Veebr 2018, 12:53
Tanel kirjutas:
Big Agnes õhkmadratsid, mis lükkavad Thermarest Neoair Xlite madratsid, peale pea kümne aastast valitsemist, troonilt
See troonilt lükkamise ennustus on minu meelest ennatlik, ma ei näe ka numbrite keeles selleks mingit põhjust
madratsid.jpg

Konkureeriv toode pole ju paha, valik on hea asi. Omal iga gramm ja sent pole kindlasti põhjus ostuks vaid igal konkreetsel juhul mingi kindel asi paneb otsustama, nende asjade puhul, mida ma tean konkreetne mulle tähtis omadus ja võibolla tundmatute asjade puhul üldine neti rahulolu või rahulolematuse mõmin ja olen isegi viitsinud tundmatute toodete puhul negatiivseid ja positiivseid kommentaare eraldi lugeda, sest siin ju vahest ka naerukoht sees, paar lehekülge 5 tärniseid hinnanguid võib olla stiilis - ilus, kiire tarne, järgmine nädal proovima ja paar lehekülge negatiivseid võib olla stiilis - sain ühe päeva hiljem kätte, kui lootsin, värv oli tumedam, kui arvasin jne
Paksem, mugavam, kergem, parema ehitusega, st kõrgemate külgedega, rohkem suurusi. Mida veel vaja on?! Olen nõus, et ei tasu kiirustada oma töötavat Xlite välja vahetama aga kui ostmine plaanis siis Big Agnes on kindel võitja.
Jants kirjutas:
07 Veebr 2018, 13:59
Minu arvates õhkmadratsite puhul pole üldises plaanis madratsi paksus eelis, kui soojapidavuse näitajad on samad...isiklikus plaanis võib muidugi olla.-kuidas kellelegi sobib.

Ma arvan et see suvine madrats võib jääda liiga külmaks jahedamatel öödel...
Ta ongi mõeldud suviseks kasutamiseks, ei sobi 3 hooaja jaoks.
Jants kirjutas:
07 Veebr 2018, 11:26
Tanel kirjutas:
Turule on tulnud tootja Big Agnes õhkmadratsid, mis lükkavad Thermarest Neoair Xlite madratsid, peale pea kümne aastast valitsemist, troonilt.
Selle peale küsib segaduses eurooplane "Who the fuck is Big Agnes?"
Eurooplase jaoks on Big Agnes väga tuntud ja hinnatud tegija, eriti Suurbritannias ja Kesk-Euroopas. Euroopa netipoed on nende tooteid täis.

Kasutaja avatar
scabere
Matkasell
Matkasell
Kontakt:

Postitus Postitas scabere » 07 Veebr 2018, 16:02

Millisele turule see siis nüüd äkitselt ilmus kui euroopa on juba tooteid täis? Keegi hakkas Eestis maale tooma?

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 07 Veebr 2018, 17:04

scabere kirjutas:
07 Veebr 2018, 16:02
Millisele turule see siis nüüd äkitselt ilmus kui euroopa on juba tooteid täis? Keegi hakkas Eestis maale tooma?
Ma mõtlen Euroopas baseeruvaid netipoode; Ultralightoutdoorgear.co.uk, globetrotter.de, ebay.co.uk, basecampgear.co.uk, bergfreunde.eu. kus on Big Agnese tootevalik korralik. Hollandis on juba avatud või kohe avatakse ka firma enda Euroopa ladu, mis teeb saatmised kiiremaks.
Maailma mõistes on Eesti konnatiik ning enamus matkajaid on nagunii oma varustust otsinud ja ostnud mujalt Euroopast olles seega tuttavad nende netipoodide ja tootjaga.
Heavyweight matkajad võib-olla pole ka Big Agnesega tuttavad, sest rahulduvad Eesti matkapoodide valikuga.

Piiber
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Piiber » 07 Veebr 2018, 19:23

Hea "uudis" tõesti, sest praegu kasutan Neoairi Xthermi ja suveks tahaks midagi "kergemat". AGA! Hetkel pole Big Agnes kodukal kirjas R väärtust ja materjali. Pärast on mingi a la 8D nailonist põhi ehk bullshit stupidlight. Kui keegi teab rohkem, siis palun viidake.
Kobras ehk piiber (Castor) on loomaperekond näriliste seltsist, kobraslaste sugukonna ainus tänapäevane perekond.

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 07 Veebr 2018, 21:22

Piiber kirjutas:
07 Veebr 2018, 19:23
Hea "uudis" tõesti, sest praegu kasutan Neoairi Xthermi ja suveks tahaks midagi "kergemat". AGA! Hetkel pole Big Agnes kodukal kirjas R väärtust ja materjali. Pärast on mingi a la 8D nailonist põhi ehk bullshit stupidlight. Kui keegi teab rohkem, siis palun viidake.
R väärtus pidi olema samasse auku mis Xlite`il ehk 3,2 kanti. Õhku juures kasutatakse mingit polüester kihte, ilmselt soojapidavuse saavutamiseks. Usun, et väline materjal peaks olema sama vastupidav kui Xlite`il. Hooletult maapinnale oma õhkut kunagi ei viska.

Jants
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Jants » 07 Veebr 2018, 22:32

Ühes ülevaates mainiti 20D ripstop...arvatavasti nailon

Vasta

Mine “Kergmatkamine”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist