29.06.2013 Matkafoorumi suvepäevad Oorel

Siin on Matkafoorumi juba toimunud kokkutulekute arhiiv. See on loodud eraldi, et oleks lihtsam orienteeruda.
Kasutaja avatar
pilving
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Re: 29.06.2013 Matkafoorumi suvepäevad Oorel

Postitus Postitas pilving » 31 Mai 2013, 19:10

Kui aega on ja mingeid jaburdusi ette ei tule, ühinen samuti.
http://www.kakshunti.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.capture-estonia.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
triibuline
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas triibuline » 31 Mai 2013, 22:53

Annan siis end ka üles: tulemiskavatsus täitsa olemas.

Ja kui teadjamad oskavad veel pakkuda/soovitada, mid tasuks ühistes huvides kaasa võtta, siis kuulan huviga.
Jyrgenson kirjutas:Pets Sa mind tunned juba aastaid! Olgem ausad, teeme nii nagu üks eelminegi kord kui kusagil on mingi seltskond ees, siis kõigepealt tuleb end sisse süüa ja siis teised välja süüa. Nii lihtne see ongi. Ja kui vaja võin ma juba nädal varem kohal olla. :idea: :lol:
Ilmselt on kõige ebasoovitavamad kohalviibijad va tiivulised pinisejad. Nii et kui keegi need suudab välja süüa, siis koguks ta kestvaid kiiduavaldusi ka väljaspool matkafoorumit :P

Kasutaja avatar
Metavo
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas Metavo » 31 Mai 2013, 23:10

Regina kirjutas:Praegu siis koos minuga 14 inimest ennast reganud - Jürgenson , Morhetus , Tanel, Pets, Rega1872, Metavo?, Mait, Udu, Sonam, Mikktasa, Ullivilli, Kallitar, Kadi. Olen paljudega kohtunud ,kuid siin on ka selliseid nimesid ,keda ma ei tunne (vähemasti foorumi nime järgi).
Minu küsimärgi taha võib lisada ka teise.
Esmase plaani järgi olen sel ajal Eestis kaugel, varuplaani järgi olen Eestile lähedal kuid mitte siiski piisavalt kaugel et mitte jõuda. Nii et kui mul peaks olema võimalus tulla siis on see aasta eriti viltu vedanud.
Kuni on puid, pole probleemi

Regina
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Regina » 03 Juun 2013, 16:41

Ullivillile vastuseks ,et Oorele mahub telke ja inimesi piisavalt ja lisaks telkidele mahub veel magama ka aidaalustesse ca 14 inimest,kes lihtaslt ei viitsi või ei jaksa (matkamine on ju nii väsitav)telki üles panna ja ei ole ka millega eputada. Mida rohkem ja erinevaid telke üles seatakse ,seda rohkem ka kõneainet ühe või teise telgi vastu- ja veepidavuse kohta.

28.06.2013 olen veel tööl ,aga arvatavasti juba osadega siit teel reede õhtul ja sisseelamas. Kes soovivad ja on aega ning võimalusi võivad seda samuti juba reedel teha.Kõikidele teadmiseks ,et lähen Oorele e. Aheru järve äärde reedel IGASUGUSE ILMAGA-suhkrust ei ole ja riided head olemas.
Viimati muutis Regina, 04 Juun 2013, 20:38, muudetud 1 kord kokku.
Naiselikku ilu on ka metsa vaja...

Kasutaja avatar
ullivilli
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas ullivilli » 03 Juun 2013, 17:57

Regina kirjutas:Ullivillile vastuseks ,et Oorele mahub telke ja inimesi piisavalt ja lisaks telkidele mahub veel magama ka aidalaustesse ca 14 inimest,kes lihtaslt ei viitsi või ei jaksa (matkamine on ju nii väsitav)telki üles panna ja ei ole ka millega eputada. Mida rohkem ja erinevaid telke üles seatakse ,seda rohkem ka kõneainet ühe või teise telgi vastu- ja veepidavuse kohta.

28.06.2013 olen veel tööl ,aga arvatavasti juba osadega siit teel reede õhtul ja sisseelamas. Kes soovivad ja on aega ning võimalusi võivad seda samuti juba reedel teha.Kõikidele teadmiseks ,et lähen Oorele e. Aheru järve äärde reedel IGASUGUSE ILMAGA-suhkrust ei ole ja riided head olemas.
Head riided? Sa vist kirjutasid Tyvek vihmakombe valesti.
Aga juba lugesin Jyrgensoni teksti varem minemise osas.
Isegi kui keegi seal on, siis me ei lase neil ennast häirida ja teeme näo nagu oleksime seal koguaeg olnud.
Natukene metsa poole.
http://www.minemetsa.ee http://www.ripptelk.ee - Hennessy, Tentsile, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.

Kasutaja avatar
Morheatus
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas Morheatus » 03 Juun 2013, 22:54

Mälu mind alt ei vea, siis võtan vähemalt ühe CAT-žguti kaasa. Saab seda uudistada.
Samut on seal hae võimalus neil, kes kaarti ja kompassi esimesel korral näevad, need kaasa võtta ja küsida nõua teadjatelt - ise pole parim, aga nii palju, kui oskan, annan edasi.
Kohalejõudmine pole üldsegi nii huvitav kui teekond ise...

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 04 Juun 2013, 00:16

Mul peaks olema ühed Ilves teate orienteerumiskaardid ka selle kandi kohta. Kui meeles püsib võib kaasa haarata ja väikese seikluse teha metsas. Oleneb kuidas asjad sujuvad kuid planeerin kohale sõita rattaga.
The size of your pack is relative to the size of your fear.

Regina
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Regina » 04 Juun 2013, 12:25

Kui on kalamehi ,siis võib kaasa võtta kummipaadi ja õnge. Mulle maitseb hirmsasti kala ,aga püüda ei oska (valmistada võin ja isegi hädapärast puhastada,aga ei fänna).

Tyveki tootetest pole mina midagi kirjutanud, targutanud ja isegi pole kuulnud.

Veel ma ei tea ,mis on CAT-žgut.?

Kasutaja avatar
ullivilli
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas ullivilli » 04 Juun 2013, 16:57

Regina kirjutas:Kui on kalamehi ,siis võib kaasa võtta kummipaadi ja õnge. Mulle maitseb hirmsasti kala ,aga püüda ei oska (valmistada võin ja isegi hädapärast puhastada,aga ei fänna).

Tyveki tootetest pole mina midagi kirjutanud, targutanud ja isegi pole kuulnud.

Veel ma ei tea ,mis on CAT-žgut.?
Alati kotis konserv või kaks, nii igaks juhuks, kui muud ei leia.
Mõni kord ka räim tomatis, samas ma kalast suurt ei hooli, aga soust on hää, võime jagada.

CAT-zgutist ei tea samuti midagi

Tyvek, mis viimaste päevade huviorbiidis olnud kohta saab rohkem lugeda siit:
http://matkafoorum.net/viewtopic.php?f=30&t=787" onclick="window.open(this.href);return false;
Natukene metsa poole.
http://www.minemetsa.ee http://www.ripptelk.ee - Hennessy, Tentsile, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.

Kasutaja avatar
REGA1872
Moderaator
Moderaator
Kontakt:

Postitus Postitas REGA1872 » 07 Juun 2013, 12:16

Modede-Adminide vahel veidi arutasime, mida huvitavat kohapeal teha võiks ja tekkis idee, et kui kellelgi on kraami, millest tahab lahti saada, siis võiks selle kaasa võtta (telgid, magamiskotid, riided, muu pudi-padi) - järsku leidub keegi teine, kes oma varustust täiendada tahaks ja selle ära ostab. Tõnu üksinda võiks ilmselt juba paraja laada lahti lüüa.
Mait arvas, et võiks huvilistele rääkida RMK matkateest, kuna ta selle hiljuti läbis. Sõna sekka võivad lisada ka teised raja läbinud. Järsku oskab keegi jagada ka uuemat/täpsemat infot varsti avatava ida-lääne suunalise matkatee kohta.
Rattaga saabujatelt (neid peaks päris mitu olema) võib uurida rattamatka varustuse ja nippide kohta.
Kui kellelgi veel ideid on visaku julgelt foorumisse üles.

Kasutaja avatar
pilving
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas pilving » 07 Juun 2013, 12:20

Kirbuturu idee on hea.
http://www.kakshunti.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.capture-estonia.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Jyrgenson
Foorumi raudvara
Foorumi raudvara
Kontakt:

Postitus Postitas Jyrgenson » 07 Juun 2013, 15:10

Kui kirbuturust rääkida, siis ilmselt mingeid asju võin kaasa võtta, mis enam minu jaoks nii olulised pole kuigi on korras ja tipp-topp. Arveldamine toimuks ainult sularahas, sest mul puudub a/a. Samas keegi võiks ka vihjeid anda, mis huvitada võiks.
https://www.facebook.com/tjmatkaklubi" onclick="window.open(this.href);return false;
Rumalad tahavad saada õnnelikus, targad tugevaks!

Kasutaja avatar
mikktasa
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas mikktasa » 18 Juun 2013, 11:34

Heips seltsimehed,

Paistab, et minu kandidatuur suvepäevadel langes ära kuna pean osalema just sel nädalavahetusel poissmehe "ärasaatmisel" hukatusse! :D

Kuid mõnusat viibimist!
Kerget jalga!

Mikk Tasa
mikktasa@gmail.com

Regina
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Regina » 25 Juun 2013, 11:25

Tere !

Jäänud on loetud päevad matkafoorumi suvepäevadeni , reganuid ja tulijaid vähe - Tõnu , Morheatus ,Mina , Tanel , Pets, Rega 1872, Mait, Udu ,Sonam Ullivilli Kallitar, Kadi, Pilving Triibuline (14) ?Kas nii jääbki või mõned tulevad,aga pole end üles andnud?

Kes võtab kaevu jaoks metallpange(lüpsiku) kaasa ?

Ilmselt peame suitsusauna akent parandama .

Olen reedel( 28.06.2013) tööl ca 17,00-ni ja siis plaan kohe otse startida Aheru äärde Tartust. Kas keegi on veel valmis siis Tartust sõitma ja mind kaasa võtma ? Kui ei ,on valmidus ka bussiga sõita .

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 25 Juun 2013, 12:16

Hakkan reede õhtul peale tööd rattaga võru poolt liikuma. Saateauto tuleb ka mingi hetk järele. Küsimus suurele ringile, kas keegi järeltulevat põlve ka kaasa võtab? Tahaks ühte viie aastat preilit kaasa võtta kuid kui tal eakaaslasi kohal pole võib tal kohati igavaks kiskuda.
The size of your pack is relative to the size of your fear.

Kasutaja avatar
ullivilli
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas ullivilli » 25 Juun 2013, 14:06

Mina arvatavasti tulen +1 seljakoti/prutaga kas mopeediga või häälega Tallinnast.
Samuti võib küüdi võimalust meile pakkuda.

Huvi näitas üles ka matkasellist naaber, kes võibolla mingi hetk laekub.
Natukene metsa poole.

Kasutaja avatar
kallitar
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas kallitar » 25 Juun 2013, 14:52

Hõi!!

Annan teada, et alustame Kadiga ratastel sinka-vinka teekonda Tallinnast homme pärastlõunal ehk 26.06.2013 ca 16 ning plaanime kohale jõuda laupäeval. Meiega väntavad kaasa kaks minu matkakaaslast, kellega olen käinud korduvalt rattaga mägesid vallutamas. Minule teadaolevalt ei ole nad foorumis toimetamas, kuid see ei ole vast takistuseks.

PS lüpsikut kaasa ei võta ;)

Kalli

Kasutaja avatar
Morheatus
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas Morheatus » 25 Juun 2013, 15:46

Nael kummi ja tervelt kohale jõudmist!

Lähiajal auto korda saan, siis liigun autoga mingil ajal kas Tallinnast või Tartust (oleneb oludest) Oorele, pärast suvitamist Oorel, liigun tagasi Tartusse.
Kohalejõudmine pole üldsegi nii huvitav kui teekond ise...

Kasutaja avatar
Mait
Moderaator
Moderaator
Kontakt:

Postitus Postitas Mait » 25 Juun 2013, 19:31

Regina - esialgsetel andmetel võin sulle küüti pakkuda aga helistame igaks juhuks Neljapäeval lõuna paiku üle.

Mina last seekord kaasa ei võta.

Regina
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Regina » 25 Juun 2013, 22:34

Tänud Maidule (võtan nejapäeval ühendust).
Nägude ülelugemise tulemusena on nüüdseks 17 osavõtjat.Hakkab ütitus ilmet võtma.
"Ämbri" teemale reageeris ainult üks inimene.Kui kaevule ämbrit ei saa ,siis võtke vähemasti endale kõik kes tulevad joogivesi kaasa.
Sauna akna parandamine(juhuks kui seda vaja) jääb minu teha.
Leilivee eest enda saunasoleku ajal suudan hoolitseda.
Reaalselt on vaja metallnõud sauna kivide peale,et leilivesi soojeneks.Külma veega leili ju ei visata.
Kas "otse eetrisse " ka läheme? Minul on "eetrimaterjali" ainult 100 ml.

Kasutaja avatar
triibuline
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas triibuline » 25 Juun 2013, 23:34

Mina hakkan laupäeval liikuma Võrust, nii et saan veel mõnele hilisemale tulijale transporti pakkuda või kohalolijatele veel midagi hädavajalikuks osutunud kraami tuua.

Leilikopsiku kohta mingit lubadust ei anna, aga teen kuuris läbiotsimise, kas leidub seal sobivat nõu, kuigi praegu võngub mälusopis vaid üks metallsabaga kopsik, mis vist eriti mugav poleks.

Regina
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Regina » 25 Juun 2013, 23:49

Triibulisele-Leilikopsik leili viskamiseks polegi nii suur probleem ,kui suurem metallanum,mis sobib kerisele koos veega panemiseks,et vett soojendada suuremas koguses.Suitsusaunas on ainus võimalus vett kuumaks ajada kerise kividel.

Kasutaja avatar
triibuline
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas triibuline » 26 Juun 2013, 13:23

Õnnestus leida üks u viieliitrine nõu - ajab vast asja ära, kui paremat pole.

Kasutaja avatar
ullivilli
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas ullivilli » 26 Juun 2013, 14:20

Joogiveest rääkides... kas sealne tiigivesi ei aja asja ära, kui läbi keeta vms?
Äkki läheduses mõni talu, kelle kaevu kannatab laenata?
Natukene metsa poole.

Regina
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Regina » 26 Juun 2013, 18:56

5 l anum sobib küll.

Kes soovivad võivad muidugi oma organismi karastada keedetud tiigivee joomisega.Minul see kõrist alla ei lähe- liiga matkabeib olen.Aasta tagasi uppus sellesse tiiki üks joobes kutt. Ta muidugi nopiti sealt välja ja tiigivesi juba ammu vahetunud,aga ikkagi...Ise ei näinud,aga ainult kuulujuttu kuulnud.

Vasta

Mine “MF'i kokkutulekud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline