Otsin reisisihtkohta: eksootiline loodus + soodne ligipääs

Vasta
Kasutaja avatar
Kivisisalik
Huviline
Huviline
Kontakt:

Otsin reisisihtkohta: eksootiline loodus + soodne ligipääs

Postitus Postitas Kivisisalik » 30 Sept 2016, 00:08

Küsimus kõlab võiblla veidi napakalt aga äkki kellelgi on häid ideid. Kui ei küsi siis ei saa teada. Nimelt esines meie pere väikelaps (vanus 8) sooviga et ta tahaks minna kuhugi kus oleks täiesti teistmoodi loodus. Vastavalt tema kirjeldusele võiks seal olla värvilisi eksootilisi taimi ja lopsakas loodus. Milleipärast arvas ta ise et peaks minema Puerto Ricosse, mitte et ükski tuttav seal kunagi käinud oleks. Paljulapselisele asotsiaalile nagu mina oleks see siiski ka rahaliselt liig mis liig. Aga mõte läks käima - mis oleks see hea sihtkoht mis oleks looduslikult täiesti teistmoodi aga võimalikult lähedal või mugava/soodsa reisiühendusega. Ma kardan et igasugused karmid mägised ja viljatud maastikud ei läheks nii hästi loosi kui just kohad kus kõik hästi kasvab ja samas eriline välja näeb. Niiet kui kellelgi on ideid, siis pln tulistage.

krmk
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Re: Otsin reisisihtkohta: eksootiline loodus + soodne ligipä

Postitus Postitas krmk » 30 Sept 2016, 12:06

Sedasi üsna puusalt pakuks Indiat. Kohapeal võimalik üsna soodsalt hakkama saada kui mugavusi taga ei aja.

http://trip.ee/odavad-lennupiletid/edas ... mbaisse-al" onclick="window.open(this.href);return false;

tripp
Matkasell
Matkasell
Kontakt:

Postitus Postitas tripp » 30 Sept 2016, 17:21

Kus ta varem käinud on?
Ma alustaks, khm, Soomest. Täesti erinev!!! Ehkki mitte troopiline.
Meie tittedele - vanuses 6+ on see väga hästi peale läinud.
Just see karm viljatu mägine maastik.

A muidu... suvaline vahemeremaa?
Kevadel, kui kõik õitseb?

Ma tegelt valiks sinu enda huvi järgi ja võtaks lapse lihtsalt kaasa.
8a on nii suur, et temaga tegeledes on talle KÕIK huvitav.
Mine Saaremaale või Sardiiniasse või Sarajevvo - ikka on tore.

Kasutaja avatar
scabere
Matkasell
Matkasell
Kontakt:

Postitus Postitas scabere » 30 Sept 2016, 18:28

Kui nüüd su esimest postitust lugeda, siis võiks ju järeldada, et tuleks minna botaanikaaeda!

Odavaid sihtkohti, mis oleks väga teistsugused, samas värviline, eksootiline ja lopsakas, vist väga meie maalt minnes ei olegi. Teistmoodi ja eksootiline on kagu-aasia piirkond, kuhu pidevalt ka üsna soodsaid lennupileteid pakutakse (Tai, Filipiinid, Vietnam jne). Seal on ka kohapeal soodne ringi tegutseda ja elada.

Eriti teistsugune on muidugi Madagaskar, mis ei ole kindlasti soodsalt ligipääsetav.

aivar1
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas aivar1 » 30 Sept 2016, 23:01

Komaado rahvuspark Indoneesias ja eriti Rinca saar oma Komaado varaanide poolest.

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 01 Okt 2016, 00:01

aivar1 kirjutas:Komaado rahvuspark Indoneesias ja eriti Rinca saar oma Komaado varaanide poolest.
Õige on:

Komodo rahvuspark: http://www.komodonationalpark.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
Komodo varaan: https://et.wikipedia.org/wiki/Komodo_varaan" onclick="window.open(this.href);return false;
Ah, minge metsa...

Kasutaja avatar
Moor
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Moor » 01 Okt 2016, 02:24

Mina Kagu-Aasia küll välistaks.
¤ Liiga pikk lend.
¤ Perega kallis, soodusad lennupiletid 500 tuuri, aga korruta see 4 või 5-ga. Pluss seal elamine, liikumine.
¤ Jube palav

Tripp-i soovitatud lõunapoolne Euroopa on minu arvates väga mõistlik esimeseks pikemaks otsaks. Ryanairil praegu suur sooduskampaania ka, saab soodsaid pileteid, kuigi see eeldab ümberistumist. Türgi oleks ka lahe ja soodne, aga sinna vist praegu lastega ei roniks.

Kasutaja avatar
scabere
Matkasell
Matkasell
Kontakt:

Postitus Postitas scabere » 01 Okt 2016, 09:13

Moor kirjutas: ¤ Perega kallis, soodusad lennupiletid 500 tuuri, aga korruta see 4 või 5-ga. Pluss seal elamine, liikumine.
¤ Jube palav
Mõni aasta tagasi käisin neljase pundiga tiirul Filipiinide erinevatel saartel + hong kong. Kestus ca 2,5 nädalat. Kogu rahaline kulu KOOS lennupiletite maksumusega (kokku 10 lennukit) oli ca 1500 euri. Ja me ei elanud tänaval või telgis. Hostelid ja Bungalod, peod ja paadituurid. söömised söögikohtades ja suveniiride ostud, muuseumid ja kohalik transport. Ikka täiskomplekt.

Ei olnud jube palav (käisin Jaanuaris). Palavam oli näiteks Washingtonis ja New Yorkis juulikuus.

Sellega olen muidugi nõus, et paljulapselisele perele ilmselt siiski üsna kallis ettevõtmine aga kindlasti palju odavam kui Puerto Rico vms.

Vasta

Mine “Välismaal matkamine”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline