Uue liikme tutvustus.

Räägi vabal, ent huvitaval teemal.
Kasutaja avatar
Tarmo
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Re: Uue liikme tutvustus.

Postitus Postitas Tarmo » 06 Mär 2013, 01:28

Tere!
Nimeks Tarmo sündinud ja kasvanud Tartus.
Sünniaasta 1970 (aga näen noorem välja)
Nüüd juba pea 14 aastat elan ja töötan Rakveres.
Peres 3 last : poeg 11 aastat, tütar 2 aastat ja poeg 10 päeva vana.
Matkamisega olen väikestviisi tegelenud juba alates väga varajasest noorusest.
Tihe matkaja just pole - môned korrad aastas tuleb ikka ette, olen rohkem selline looduses liikuja. Huviks loodusfotograafia - pilte näeb siin : http://lennuki.planet.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Kodulehel on ka eraldi reisipiltide alajaotus: http://lennuki.planet.ee/?cat=9" onclick="window.open(this.href);return false;
(eks reise ole rohkemgi olnud, aga kôigist pole niipalju pilte)
Muudele hobidele lisaks meeldib elektrilisi ja mitteelektrilisi asju ehitad.
Foorumi leidsin, kui kirjutasin google otsingusse "talvel matkamine"
Viimati muutis Tarmo, 06 Mär 2013, 21:49, muudetud 1 kord kokku.
...

tripp
Matkasell
Matkasell
Kontakt:

Postitus Postitas tripp » 06 Mär 2013, 15:57

Nimi: Kaur Virunurm
Sünniaasta: 1970
Linnalaps - sündisin, kasvasin ja elan Tallinnas.
Õppisin Tartus füüsikat / astronoomiat, töötan aga arvutinohikuna.
On pere, kolm last.

Matkanud olen põhiliselt välismaal ja enamasti mägedes. Rattamatkad Balkanil, suusamatkad Norras, Rootsis, Hibiinides. Tõsisematest mägedest olen käinud Mt Blancil (tipus), Elbrusel (sadulani) ja kahel lihtsal matkal Nepaali Himaalajas. Lisaks hea hulk madalamaid mägesid nii Euroopas kui väljaspool.

Eestis olen matkanud häbiväärselt vähe. ELF-i ja Roheliste rattaretked, paar kanuumatka, mõni paaripäevane jalutuskäik - ongi kõik.

Vanad matkapäevikud ja pildid:
http://dot.spam.ee/~kaur/matkad.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Blogi:
http://kurinurm.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Loodan edaspidi just Eestis ja lähiümbruses rohkem ringi käia.
Suvel aga jälle päris mägedesse!
Viimati muutis tripp, 07 Mär 2013, 04:14, muudetud 1 kord kokku.

margusl
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas margusl » 06 Mär 2013, 21:30

Margus, '82
Maapoiss, hetkel on argipäevaseks areaaliks Tallinn oma ümbrusega, palgatöö ning tubased hobid mööduvad suuresti monitorivalgel.
Suusalohistamised, o-jooksud, rogainid, aerutamised ja muud sebimised ampsavad ajaliselt vast matkadest rohkem, aga mõned kodumaised ja piiritagused käigud olen püüdnud aastasse ikka mahutada, piiritagustest on mõni aasta viimase ~7 jooksul küll ka puhtaks jäänud. Lühemaid retki tilgub pea iseenesest ka sekka.

Kui elamist kaasas tassin, liigun ühtviisi heal meelel nii omal jalal kui süsta või suusaga, harvem rattal. Retkede rosinaiks on uisul tehtu. Kiiksudeks on soolo- ja duuokäikude lembus, sihtkohtadest olen kinni jäänud polaarjoonetagusesse Skandinaaviasse, senistest matkareisidest jääb joonest lõunasse vaid Island.

Ajaveebiks on http://klade.iruut.eu/" onclick="window.open(this.href);return false; ' palju pidada, aga suvalistel hetkedel, näiteks aasta või paari tagant, on sinna ka sisu lisatud, tehnilise jampsi kõrvale ka mõnest käigust-tegemisest.

Kasutaja avatar
Kivisisalik
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Kivisisalik » 09 Mär 2013, 18:34

40+ naissoost kolme lapsega wannabe matkahuviline pealinnast. Wannabe-värgiga on natuke kehvasti, endale tundub et viimasel ajal pigem "wannawas" sest põlv on niru ja ei kannata suuremat ronimist ja seljakoti tassimist. Kui kraami kaasas kandma ei pea ja plats on lapik nagu Eesti siis pole pikad jalgsimatkad õnneks probleem.

Kasutaja avatar
Earthbeat
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Earthbeat » 18 Apr 2013, 18:00

Tere

Mina olen Enn :)
Sündisin 1976 aastal Raplas. Moskva olümpiaks koliti mind Tallinnasse Meriväljale mis tol ajal oli veel suhteliselt looduskaunis ja rahulik. Suved möödusid meres ja talved lumes. Käisin Viimsi koolis kus meie bioloogia õpetaja meile varakult selgeks tegi, et inimene=loodus. 86 või 87 aastal sai koolis hoo sisse Loodusesõprade klubi... enamuse ajast veetsid klubiliikmed kooli uhkes talveaias palme ja kaktusi silitades kuid vähemalt korra semestris toimus ka põhjalik väljasõit loodusse... Praeguse Looduse Omnibussi sarnased üritused. Mingi aasta sai mingil seletamatul põhjusel isegi rongiga Leningradis käidud :) Kui esimene roheliste rattaretk välja kuulutati oli vaja loomulikult kohal olla... algaastail oli päris lahe... "Kuidas elad pärnumaa" jäi viimaseks.
Lisaks on armas ka meri. Purjetamine... Viimasel ajal kül väga soiku jäänud armastus. Vahel kui mõnda veesõiduvahendit vedelemas märkan istun ikka siise ja teen tiiru.
Meeldivad igasugused kaartid... Atlased (Mingi saksakeelne... selline väike pruunide kaante ja poliitiliste kaartidega ja suur sinine kõvade riidest kaantega) olid väiksena vist mu lemmik raamatud :) ENE kaartiraamat mis hiljem tuli tundus kuidagi möku.
Matkama... tegelikult kül kämpima hakkasin kuskil 93-94 aastal seda kuni senini. Reisida meeldib. Tõsiselt matkama pole veel jõudnud. Kõik on piirdunud paaripäevaste looduses viibimistega. Nii merel, jõel järvel kui niisama metsas. On tulnud ette ka automatku igalpool euroopas.
Suurimaks kireks on siiski mäed (mitte suure ega väikesed... sellised keskmised :) Alpid sobivad väga hästi), rabad ja ... äike :) Aäikeselaps olen :)
Söök ja selle valmistamine...mmmm
Foorumi avastasin kui asusin planeerima meie suure matkatee läbimist. Väga hea.
Tahaks rohkem naturaalset matka aga sõbrad tuttavad eelistavad mugavamalt looduses aega veeta...
Lahe oleks tutvuda inimestega kellega matkama minna.

Päikest

Nobody
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Nobody » 29 Apr 2013, 19:35

Tere matkalised,

mina olen Asko ja vanust 26 ja pisut kuid peale. Kirg looduse vastu tuli väikesest põnnist peale, kui isaga käisime telkimas rabades/metsades ja korraga kuni 2 nädalat eri paigus. Sain juba tollal aru, et mulle istub õhtune magus uni õues, lõkketoit, liikumine looduses ja elu maal, kuigi olen sündinud ja kasvanud linnas.

Samuti oma mootorratta huvi tõttu olen teinud matkasi ka kahel rattal, mõnus! Viimasel ajal kipun siiski seiklema minema üksi, kuna sõpruskonnal on kiire elu peale tulnud ning ühisest nädalavahetusest looduses on erinevad arusaamad. Olgu selleks kas autoga metsa-võileivad-tagasi või "külm ja igav on, lähme ära". Seetõttu valin aegajalt seiklusi omapäi. Varustus on kesine, kuid tasapisi vajadusest lähtuvalt täiendan.

Läbi sai käidud ka kaitsevägi, täitsa hea oli, sai lugeda ja sporti teha. Kahjuks seal metsa kui sellist nautida ei olnud aega, ööhäired-õppused-kiirustamine. Kes käinud, see mõistab. Väljaõppe eripära.

Seetõttu olen viimasel ajal valinud endale põnevaid radasi, teinud rännakuid, söönud, puhanud. Paar aastat tagasi seiklesin seljakotiga 3 nädalat ka ida-euroopas.

Kõike paremat teile, matkalised!

VictorAlpha
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas VictorAlpha » 15 Juun 2013, 18:47

Tere kõik see pere!
Nimi: Viigo
Elukoht: Enamasti Tallinn, kuid olen ka pidevalt muutumises. :D
Amet: No ütleme, et olen vormikandja. :D
Endast räägin lühidalt, kuigi kellegil tekkib küsimusi siis olen alati valmis vastama. 8-)
Matkamisega sain algust tehtud juba 2004.aastal(kui mälu mind ei peta) kui liitusin Noorte Kotkastega, ja kohe oligi metsa minek. Esimeseks matkaks oligi umbes 35 kilomeetrit. Trassil Voose- Aegviidu. Eks see oligi selline kahe ööga matkamine, kusjuures mingit esimest šoki, et väljas vabas looduses magamine jne ei tekkinud kohe sulandusin sisse. Eks NKga sai kõvasti metsas matkamas käidud nii et ei mäletagi enam. Sai edasi mindud Kaitseliitu, ja sealgi metsas käidud, mis sest relvaga koos. :D, Endalgi läbitud kohustuslik 8-kuuline aktiivne puhkus Kaitseväes. Ajateenistuses ma elasingi ainult metsas põhimõtteliselt oma 8 kuu teenistuses sai umbes kokku oldud 6 kuu metsas. No eriala oli selline. :P Eks jälle varsti metsa matkama. :D Uued tuttavad alati kahe käega teretulnud.
Aga kõike parimat ja kohtume metsas! ;)
Kõik on mõtlemises ning peas kinni(Tundmatu autor)

Kasutaja avatar
Bls
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Bls » 01 Aug 2013, 20:20

Jaanika aastast 1982
elan Tallinnas
ametiks arhitekt, enamuse ajast istun arvuti taga.

Matkakogemusi vähevõitu. Kõige pikem ja raskem matk on olnud umbes nädalane jalgsimatk Karpaatides. Pisemaid matkad on olnud Eestis nii jalgsi, rattaga, kanuu ja kummipaadiga.

Olen 2 väikese lapse ema, lastega käime praegu vaid looduses telkimas, tulevikus plaanis nendest matkasellid kasvatada ning ka enda füüsilist vormi parandada ja ka mõni raskem mägimatk ette võtta.

viidikas
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas viidikas » 13 Aug 2013, 11:00

Nimeks siis Viido. Väljalase 1974. Telkimine ja looduses viibimine meeldinud niikaua, kui mälu tagaspidi võtab. Matkama seljakotiga sai hakatud sel aastal. Meeldivad rabad ja laukad. Pikim matk sai tehtud Oandu-Ikla matkateest Oandult Hiieveskile juuli teises pooles.
muidu muhe sell!

Elar19
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Elar19 » 15 Aug 2013, 19:03

Nimi: Elar Einamaa
Sünniaasta: 1998
Linnalaps: Sündisin Raplas ja elan praugugi Raplas
Kool: Õppin Raikküla Põhikoolis, lähen 8.Klassi.

Endast:

Olen 15 aastane poiss kellele on hakkanud meeldimine matkamine.
Hobi on ailnud paar tükki, puuga tegeleda ja metsas olla.
Mu lapsepõlv on olnud raske, ise oli joodik, viskas asju igale poole ja sellest ka mu räägimis puue. Elan rõõmus poiss ja naljakas poiss.

Pole midagi panna juurde.

Päikest!
Elar

pritsu
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas pritsu » 08 Nov 2013, 12:40

tervitus hingesugulastele, sain ka selle haiguse (matkamine) nüüd juba 13 a tagsi
nimi: ivar
vanus 45
töö päästeteenistus
vanasti sai ka jala matkatud , nüüd põhiliselt rattaga ,profiks ennast ei pea aga ühtteist ikka tean.

lermo
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas lermo » 06 Jaan 2014, 11:44

Tere
Vanust on ligi 40 ja matkamisega olen tegelenud juba peaaegu 10 aastat, seda küll peamiselt militaar-retkede ja alpinismi vormis. Aga kuna aeg-ajalt viib tee ka niisama metsa, siis nädalavahetusel Paunkülas ühel sellisel retkel juhuslikult Tõnuga kohtudes sai tema soovitusel ka siinseks liikmeks registreeritud :roll:
Kohtumiseni looduses,
Lermo

Kasutaja avatar
Mann
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Mann » 02 Veebr 2014, 14:29

Tere, kõik see matkapere.

Mina olen Mann. Esimese matkakogemuse sain 18 aastat tagasi, olles ise 13. Esimene matk oli kohe korralik kolmepäevane talimatk. Mingi hetk tegime sõpradega lihtsalt metsas ööbimisi, soojemal ajal telkidega, külmemal ajal ehitasime varjualuse. Kõik suvevaheajad elasin kortermaja taga telgis. Mets oli minu mänguväljak.

Hilisteismelisena jäi matkamine millegipärast tahaplaanile ja nüüd viimased aastad olen selle enda jaoks jälle avastanud. Olen siiski algaja matkaja, seda just varustuse poolest. Hetkel õpin EMÜs loodusturismi.

Kasutaja avatar
heiki
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas heiki » 03 Veebr 2014, 17:21

Paras aeg siia sissekanne teha, talvepäeval sai poole sõnaga lubatud ka :)

Nimi Heiki, elan Tallinnas. Kuna kodu Nõmmel Pääskülas, siis olen lapsepõlvest saadik loodusega õnneks tihedalt kokku puutunud. Puu otsas oli onn, mängimas käisime metsas, pargis, jne. Metsa- ja maatööd, ehitamine, isetegemine meeldivad. Loomad meeldivad ka, koerad ja kõik muud elukad rohkem, kassid natukene vähem. Kasse mitte segi ajada kiisudega :D

Igapäevatöö on kontoris, õnneks on sellest suur osa suhtlemist ja organiseerimist, nii et päris päev otsa laua taga istuma ei pea. Seda tasakaalustan koduste ehitustöödega ja matkamisega, viimasel ajal on täitsa konkurents tekkinud :D

Tõsisemad seljakotiga metsas käimise kogemused sain ajateenistusest, olin Kuperjanovis jalaväekompaniis... üle poole ajast olime vist metsas, sellest pool telgis, pool telkmantli ja lebomatiga kuuse all. Minul läks ajateenistusega hästi, üpris põnevad ja kogemusi andvad 11 kuud veetsin Võrumaa metsades. Matkast muidugi oli asi kaugel, pidevalt oli olukord peal, lõket teha ja väljaspool telki valgust kasutada ei tohtinud, seljakott oli ebamugav ja killuvesti hingavus umbes -1000gr/m²/päevas 8-) Samas oli telgis ahju peal kokkamist ja elu timmimist omajagu. Täislaadungis seljakoti, relvastuse ja sõdurisaapaga mitmekümnekilomeetriseid rännakuid ka.

Esimene aasta peale seda käisin metsas aegajalt jalutamas, sõitsin rattaga jms. Aasta hiljem olid põlved ja pöiavõlvid taastunud ja hakkas vägisi metsa poole kiskuma. Alguses oli vist kv mõjutustest vaja hästi palju km läbida ja kui jalad ei valutanud, polnud õige matk... õnneks läks see kiirelt üle ja nüüd enamasti üle ei pinguta :) Matk peab olema mõnus, teekonna nautimine on tihti vaata et olulisem, kui sihtpunkti jõudmine. Aegajalt muidugi tuleb hoog peale ja distantsid venivad pikaks. Usaldan oma sisetunnet ja püüan maksimaalselt selle järgi talitada.

Varustust olen hankinud (mitte muretsenud 8-) ) tasapisi ja üldjuhul olen suutnud kehva ostmist vältida ja natukene oodata, välja selgitada, mida mul vaja on ja mida ma tahan ja siis kohe korraliku asja ostnud. Igat grammi ei loe, tähtsam on mugavus ja vastupidavus. Kuna kasvu ja jõudu on omajagu, siis õnneks saan sellist vaatenurka endale lubada. Eriti peale Matrixist hästi istuva koti ostmist, kuna sellega on nii, et selga vinnata on mõnikord kole raske, kuid kui juba kott seljas ja rihmad pingutatud, siis ei saa enam väga arugi, et kandam raske oleks.

Mõnikord pildistan ka. Enamasti on kaamera seljakotis, juhtub nii seda, et see ripub pidevalt käe otsas kui ka seda, et ei võta kotist väljagi. Oleneb, kuidas tunne on. Fotoblogi pole eraldi teinud, kuid mõtlen sellele. Siiani täidab seda funktsiooni mu FB sein.

"Pauku peab tegema ja nalja peab saama, muidu mina ei mängi…” — Astrid Lindgren „Väikevend ja Karlsson katuselt” Jahil pole käinud ja alati pauku ei pea saama, aga ilma naljata ei saa kuidagi :D

Kohtumisteni matkal ja mujal!
Heiki

Kasutaja avatar
MariMasin
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas MariMasin » 13 Apr 2015, 15:08

Tere, mina olen Mariliis. Varsti 33 aastat maakeraga koos ringi tiirelnud.
Olen kasvanud Lahemaa rahvuspargis ning sealt kaasa saanud vajaduse looduses viibida nii palju kui võimalik. Viimasel ajal on rohkem ette tulnud autode, laevade ja lennukitega liikumist aga kuna olen tagasi Eestisse kolimas siis loodan rohkem kondiauru jõul mõned meetrid kulgeda.
Siia tulin seetõttu, et leida inimesi kellega koos seda teha, olgu selleks siis lühike metsaretk või paar nädalat mägedes. Mõnevõrra on kogemust ka, metsas hätta ei jää ja jonnima ei hakka aga professionaaliks ennaks kindlasti ei tembelda. Eesmärgiks ongi kogemusi koguda ja samalaadsete huvidega inimestega aega veeta :)

Kasutaja avatar
CorvetteC3
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas CorvetteC3 » 01 Mai 2015, 19:38

Nimi: Margus
Vanus: 25
Elukoht: Tallinn
Amet: tisler, vabal ajal ajal asjatan kergejõustikuvõistustel ja mis sealt üle jääb üritan kuhugi võssa jõuda.

Päris tatikana sai kõik suved veedetud Läänemaal ja paadiga kõikvõimalikel Väinamere laidudel kolatud. Esimese tõsisema tripi tegin 2009 suve kõige palavamal ajal kui sai jalgsi Vormsile kolme päevaga tiir peale marsitud, peale seda iga aasta vähemalt ühe pikema jalutuskäigu üritanud teha. 2013 sai ajateenistuses neid pikki jalutuskäike mitmeid teha. NAKi lõpurännaku 70 kilti 26 tunniga keset suve oli tagantjärele vaadates üks mõnusamaid. See aasta tahaks tagasi Kõrvemaale ja polüka äärealadele jõuda.

Kasutaja avatar
Lindter
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Lindter » 13 Veebr 2016, 12:32

Tere
Olen Kristel, vanust on 24, elan Harjumaal, tööga olen enamuse nädalast hõivatud. Nädalavahetused on vabad, kui laiskus võitu ei saa, siis üritan kuskile mere äärde või metsa kolama jõuda. Iseloomult olen väga uudishimulik, meeldivad uued avastamata paigad, eriti need kuhu turiste väga ei satu.
Tõsisemalt matkanud ei ole enam ammu, pigem käin päevaseid lühemaid avastusretki tegemas. Matkanud/looduses käinud olen siiani enamasti üksinda, suuri seltskondi ei armasta, eelistangi pigem kas omaette olemist või paari-kolme-nelja kaaslast.

Lapsena sai vanematega rattamatkadel kaasas käidud. Need retked olid kõik Lõuna-Eestis. Sealt on jäänud ka see pisik sisse, et vahetevahel tahan ikka minna kas Tartusse või suvepoole ka nt. Otepääle ja mujale ümbruskonda.
Tulin siia foorumisse uusi teadmisi/nippe koguma, teiste kogemusi lugema, kuid mul on ka hea meel, kui leian sarnase mõttelaadiga inimesi kellega suhelda. :)

Kasutaja avatar
ullivilli
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas ullivilli » 15 Veebr 2016, 10:06

Tere, Kristel.
Jälgi teemasid. Kindlasti leiad mõne ettevõtmise, kus rohkem inimesi kohal, seal ei jää muud üle kui lõimuda ja kontakte vahetada ning oledki juba järgmisele matkale leidnud mõnusa seltskonna.
Natukene metsa poole.
http://www.minemetsa.ee http://www.ripptelk.ee - Hennessy, Tentsile, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.

krisjomm
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas krisjomm » 17 Juun 2016, 20:37

Tere

Nimi: Kristian
Vanus: 39
Amet: elukutseline
Elukoht: Tallinn, Pärnu, Paldiski või seal kus seljakott ja välivoodi

Tänu ametile on saanud mitmekesiselt loodust nautida, küll pikemalt, küll lühemalt, nii seljakotiga kui ka ilma. Nähtud on hingematvat kaunidust kui ka tõelisi perseauke. Mõned korrad aastas juhtun ka tavakodanikuna retkele minema. Foorumiga trehvasin kokku võrkkiige või moodsamalt öeldes rippvoodi otsinguga.
Kõik mis ei tapa, teeb vigaseks!

Kasutaja avatar
Ctirnyka
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Ctirnyka » 21 Juun 2016, 08:38

Minu nimi on Kristiina Pihl, olen kahe armsa poja ema, kes elab Tallinnas.
Sündinud 1988-a.
Hiina kalendri järgi olen draakon ja päikesemärgilt sõnn (väike-kange sõnnitar) (kohati vaikne, kohati temperamentne, isepäine, kange ja vajadusel lähen läbi nii seintest kui tulest ja veest, et oma plaane ellu viia või tahtmist saada). Samas aga kui kõik ei lähe plaanipäraselt ettevõtmistes,( et ka ebaõnnestumist asjades), siis oskan ka toriseda ja vajadusel ka tagasitõmbuda ebaõnnestumise korral, et hiljem rahulikumalt läbimõeldumalt läheneda uuesti asjadele, mis ei tähenda, et otseselt loobuks oma pähe võetud otsustest ja plaanides, pigem kaalutletumalt lähenemist asjadele või siis asjade vaatlemist teisest küljest).
Mulle meeldib linna elu, aga ka vastandina loodus. (Esimese elupoole elasin ja veetsin maal. Aastaid hiljem olen peale algklasside linnas elanud, põhi-ja keskooli aeg olin juba linna inimene). Kesk-eri haridusega (laomajandus eriala omandanud)- õppinud sealhulgas siis isiklikku müüki, marketingi, personali juhtimist, tollindust, raamatupidamist põgusalt ja oman tõstukijuhi lube). Kahjuks aga ei oma autot, ega juhilube, sest ei ole söandanud neid autokooli tegema minna ja ei usalda end suures liikluses (pigem lausa kardan seda liikluse melu). Seega piirdun matkamiselgi seljakoti, kondi-mootori või siis jalgrattaga liiklemisel. ;) Samas kui keegi autoga metsa sõidutab või bussiga-rongiga siht silme ees, siis sobib ka see. :D
Miks ma matkafoorumiga liitusin, ongi põhjus selles, et olenemata sellest, et mõni peab mind blondyks (eelarvamusega kui mind ei tunne) :D siis ma oskan loodust nautida ja hinnata, ning matkamistest rõõmu tunda. Aastate lõikes olen ma üsnagi korduvalt rattamatkadel käinud, suusamatkal metsas ja palju kilomeetreid ka jalgsi matkadel. Lihtsaid telgiga väliööbimisi olen ka piisavalt ette võtnud jne. Peale oma laste sündi ja veidi juba nende sirgudes, olen taas leidnud end soovilt ja mõttelt metsa suund konkreetsemalt ette võtta ja matkamise kihku rahuldada endas. Tunda end loodus rüpes hästi ja kompida piire mugavustsoonist väljaspool, ning ka lastele näidata hakkama saamist kodu seintest väljaspool ja tegutsemist.
Kui puudub tahe, siis ei tehta midagi. Ja ka siis tehta midagi, kui tahtmine on liiga väike (järelikult pole oluline). Aga olgu siis juba kõik- või siis mitte midagi...

Cait
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Cait » 07 Juul 2016, 14:34

Tere!Minu nimi on Kätlin ja siia foorumisse sattusin läbi korduvate google'i otsingute ja lõpuks mõtlesin siis lähemalt uurida, et mis kohaga tegu on.
Väga suuri retki teinud pole, üldse olen vähe Eestimaad avastanud. Kogemustepagasis on jalgsimatkad Lõuna-Eestis, Kõrvemaal, jalgrattamatk ümber Võrtsu ja välismaal mägistel nõlvadel kolamine. Tihti leiab mind ronimas sisehallis ja aeg-ajalt käin välisriikides kalju peal ukerdamas. :)

Tegemiste kohta saab lugeda blogist: http://katujookseb.weebly.com/

Tnnn
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Tnnn » 06 Aug 2017, 15:05

Tõnis, '93, studeerin juurat ja tööks müün käsitööõlut, olen tegelikult foorumit lugenud juba aastaid ja Tõnu ja osade teiste liikmetega ka siin-seal trehvanud, matkanud nii et seda võib matkamiseks nimetada olen 10 aastat, valdavalt lõuna-eestis, paar korda aastas ka mööda vett, viimasel ajal keskmiselt 1-1,5 korda kuus kool-töö-pere tõttu, varasemalt 2.5 korda kuus.
Lemmik kandiks Alam-Pedja, magan maas bivi all iga ilmaga :)

Kasutaja avatar
ullivilli
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas ullivilli » 07 Aug 2017, 03:55

Nüüd me siis teame, kes juba aastaid kiibitsemas käib! :D
Natukene metsa poole.
http://www.minemetsa.ee http://www.ripptelk.ee - Hennessy, Tentsile, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.

Vasta

Mine “Lõkkejutud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline