Suvine Põltsamaa kayakitades 18

Tallasid mööda kodumaiseid radu? Jaga nähtut ja kogetut ka teistega.
Kasutaja avatar
fred7
Huviline
Huviline
Kontakt:

Re: Suvine Põltsamaa kayakitades 18

Postitus Postitas fred7 » 25 Okt 2018, 09:26

sepaonu, vabandust minu võhiklikkuse pärast aga milleks kuu faas oluline on, et peab just "noor" olema? Või on sul lihtsalt nii välja kujunenud, et noore kuu ajal läheb hästi..

Kasutaja avatar
Nohik
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas Nohik » 25 Okt 2018, 09:55

Ma millalgi muutsin ära selle reede õhtul mineku ja hakkasin hommikul minema. Aga siis polnud veel probleemiks ka samal õhtul autost paar kilomeetrit kuskile edasi kõndida. Reedeõhtune minek on mul aktuaalne veel suvilasse minekul. Ja suvila kasuks on otsus tehtud tihti ka seetõttu, et seal tolkneb inimesi vähem kui matkaradadel ning käia on 600m autost ja kopraurud kõik arvel.
Pean tunnistama, et mul on Eesti paikadest teatav tüdimus ja silm on päris särama hakanud ainult kahel viimasel Soome reisil. Sarnane tüdimus on ka kalapügist. Kevadel püüdsin 2 ahvenat ja haugi ning rohkem pole viitsinud spinningut kokku panna. Suvila juures pole viitsinud isegi suvilast spinningut võtta. Kui vanasti oli mul laupäeval-pühapäeval kõndides lühike kokkupandav spinning alati kotis, siis enam pole olnud.
See tülpimus tekitab koomilisi olukordi, kus käimise treeninguks käin jala tööl, suvila juures panen tarbi üles ja teen priimusega süüa. Kukub küll välja sedamoodi, et kuidas võimalikult väikse praktikaga põhjas ellu jääda.
All engineers are cyborgs

Kasutaja avatar
sepaonu
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas sepaonu » 25 Okt 2018, 11:42

fred7 kirjutas:
25 Okt 2018, 09:26
aga milleks kuu faas oluline on, et peab just
No kuu faas on vaid üks element ulmepikas faktorite jorus, millest kalamehed räägivad siis, kui kala ei saa - no tuul oli nagu õigest suunast ja õhurõhuga oli ka kõik korras aga vat krt see vana kuu, no sellepärast ei võtnudki. 8-) Ma jälgin süsteemselt ilmateadet aga ainult tuule ja temperatuuri osas ja selleks, et kohavalik teha .
joon jõest, söön jõest

Vasta

Mine “Eestis”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline