1. leht 1-st

Sääsevõrk

Postitatud: 08 Mai 2015, 10:22
Postitas iruj
Tere,

Olen siin foorumis ringi kolanud nüüdseks juba mõnda aega ning enda jaoks palju uut ja huvitavat avastanud - tänud kõigile pädevatele postitajatele. Tõsisem huvi matkamise vastu on mul tekkinud just viimase paari kuu jooksul.

Peavari, mis lõpuks valituks osutus on DD Tarp 3x3. Kuna õige pea hakkavad väljas igasugu undavad totakad ringi lendama, oleks juurde vaja sääsevõrku. Silma jäi Hilleberg Mesh Ridge, mis just suuruse ja kaalu poolest tundub hea kombinatsioon, hind võiks muidugi ideaalis soodsam olla. Plaanis on matkata enamasti kahekesi ja kaasa vedada ka koer - oluliselt väiksemat võrku ei tahaks (endal pikkuseks 201cm, mis suure osa varjualuste kasutamise välistab). Igasugune info sääsevõrkude koha pealt on teretulnud.

Aitäh.

Re: Sääsevõrk

Postitatud: 10 Mai 2015, 17:10
Postitas kalamari
Vaatasin näiteks siit:


http://www.bergfreunde.de/moskitonetze/" onclick="window.open(this.href);return false;Ja ei leidnud miskit mis nii hästi sobiks tarpiga ning vastaks su suuruse vajadusele. Hinna mõttes on Hilleberg üsna kallis. Aga vähemalt sellega tuleb ka kvaliteet. Variant oleks võtta paar Sea To Summiti ühe inimese Nano-netti. Saaksid ka siis hinnalt odamalt, kaalu poolest kergemalt, ning oleks ka üksi matkamise mõttes paindlikum.

Re: Sääsevõrk

Postitatud: 14 Mai 2015, 08:35
Postitas iruj
Tänud vastuse eest. Hetkel on olukord selline, et kaldun pigem rippvoodi poole.

Re: Sääsevõrk

Postitatud: 14 Mai 2015, 19:31
Postitas ullivilli
Kusjuures üksi matkates kasutan ka pigem HH rippvoodit maas, kui õhku ei ole võimalik panna ning tegu on väga hea sääsevõrguga.

Re: Sääsevõrk

Postitatud: 14 Mai 2015, 19:50
Postitas sepaonu
mu pakkari tagauks nädalapäevad tagasi iiumaal
putuk.jpg
sääsevõrguteemat solgin sellega, et keski mainis, et neid x-100 ja benne juurde ei tule eurokolhoosi enam,eks erakana saab neid ikka kätte, a kellel plaanis see suvi inimese moodi veeta see võiks ära osta varakult.