Kogemisväärset Vilsandil (ja ehk ka Saaremaal)?

Räägime matka planeerimisest. Kõigest- alates marsruudi koostamisest kuni vajaliku sokkide arvuni matkakotis. Küsi nõu ja jaga teadmisi.
Vasta
Kasutaja avatar
Mait
Moderaator
Moderaator
Kontakt:

Kogemisväärset Vilsandil (ja ehk ka Saaremaal)?

Postitus Postitas Mait » 06 Juun 2012, 21:37

Hei.

Plaan elukssalane 4-5 päevaks romantilisele matkale viia. Soovitage kogemisväärset Vilsandilt ja ehk ka Saaremaalt (1 päev mõlemasse kohta veel täitsa sisustamata)

Igast soovitused teretulnud...

Kasutaja avatar
Jyrgenson
Foorumi raudvara
Foorumi raudvara
Kontakt:

Re: Kogemisväärset Vilsandil (ja ehk ka Saaremaal)?

Postitus Postitas Jyrgenson » 07 Juun 2012, 09:04

Vilsandil olles jalutage läbi mere ka Vesiloo laiule. Saaremaal otsige kusagil põhja pool metsik laagriplats näiteks Tagamõisa ps. Sealsete kadakate vahel loojang taustal on mind, kui ma veel noor ja 195 pikk olin kui kõhulihaste peal sai veel kaalikat riivida, korduvalt naiste poolt jõuliselt võetud. Oiii
https://www.facebook.com/tjmatkaklubi" onclick="window.open(this.href);return false;
Rumalad tahavad saada õnnelikus, targad tugevaks!

Kasutaja avatar
REGA1872
Moderaator
Moderaator
Kontakt:

Postitus Postitas REGA1872 » 07 Juun 2012, 12:48

Vilsandi kaart (koos läbi vee mineku-tulekuga jõuab rahulikult ühe päevaga täisringi peale jalutada). Saarele jalutamisel tuleb lihtsalt jälgida elektriliini kulgemist; enamik teekonnast on suht madal vesi, vaid paaditeed läbides on vett ligi meetri jagu.
Manused
DSC00098.JPG

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 07 Juun 2012, 20:53

Kas on rogaini kaart? Mis keeluala see seal edelas on?
The size of your pack is relative to the size of your fear.

merisk
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas merisk » 08 Juun 2012, 13:32

Jyrgenson kirjutas:Vilsandil olles jalutage läbi mere ka Vesiloo laiule. Saaremaal otsige kusagil põhja pool metsik laagriplats näiteks Tagamõisa ps. Sealsete kadakate vahel loojang taustal on mind, kui ma veel noor ja 195 pikk olin kui kõhulihaste peal sai veel kaalikat riivida, korduvalt naiste poolt jõuliselt võetud. Oiii
:lol: :mrgreen:
Jyrgenson, sinus on ainest ka erootikamatkade läbiviijaks! Dekameroni-stiilis jututoad RMK-laagriplatsidel?

Offtopic: ma olen Lääne-Saaremaa Karala küla elanikele soovitanud oma külla suur M-i monument üles lükata, kus inimesed saaksid käia viljakust kummaradamas, küla nimi ju annab sellele selge vihje? Siiani pole asja saanud, vist pole pädev soovitus...

Mait, ma sebin Vilsandi RP-s ja Vilsandi saarel pea igal nädalal ja soovitusi oleks mitmeid, aga hetkel on sigakiire ja mitu tööd ootamas. Kriban ehk järgmisel nädalal või võta ise privas/mailil ühendust.

Seniks mõned lingid näiteks Lääne-Saaremaa söögivõimalustest, kus ka tugevalt kohaliku aktsendiga põnevaid sööke pakutakse:
http://www.saaremaanaturetourism.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Matkamarsruutide jaoks kasuta nii RMK veebi kui kindlasti ka Maa-ameti kaardi pärandkultuuri rakendust, kus on igasugu põnevaid ajaloolisi objekte, millest tavaturistil aimugi pole, paljud neist on kättesaadavad ainult matkasellidele.

Kasutaja avatar
Jyrgenson
Foorumi raudvara
Foorumi raudvara
Kontakt:

Postitus Postitas Jyrgenson » 09 Juun 2012, 13:29

Merisk, tunnistan ausalt, et looduses olles olen kogenud väga värvikaid ja kauneid elamusi. Ja sedagi pean tunnistame, et pigem eelistan osaleda grupikates - seal saab viilida. :lol:
https://www.facebook.com/tjmatkaklubi" onclick="window.open(this.href);return false;
Rumalad tahavad saada õnnelikus, targad tugevaks!

Vasta

Mine “Matka planeerimine”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline