Mida leiab teie esmaabipakikesest?

Mis peaks matkal kaasas olema? Mida teha, kui on tekkinud vigastus või kahju tervisele?
Kasutaja avatar
Nohik
Guru
Guru
Kontakt:

Re: Mida leiab teie esmaabipakikesest?

Postitus Postitas Nohik » 11 Veebr 2019, 15:14

Siis võib olla, et lihaskrampidel on rohkem põhjuseid, kuna mul esineb aegajale lihaskrampe ka ilma väsitamata. Endal toimib Mg tarbimine krampide korral. Aga ainult 2 asja olen leidnud, kust mu organism seda kätte saab: Borjom ja magneesium-askorbaat. Tüüpiliselt joon siis paar päeva Borjommi ja tükiks ajaks rahu. Magneesium-askorbaat lahendab tavalislet ühe korraliku doosiga probleemi.
Ärge käige mu järel, olen isegi eksinud!

Kasutaja avatar
fred7
Matkasell
Matkasell
Kontakt:

Re: Mida leiab teie esmaabipakikesest?

Postitus Postitas fred7 » 12 Veebr 2019, 10:41

Mida leiab teie esmaabipakikesest? - mul on igapäevaselt seljakotis kaasas: käte desinfitseerimisgeel alkoholiga (saab vajadusel ka haava-kriimustust desinfitseerida), ninasprei (saab soolveega ise täita), väike peegel (kui ripsmekarv silma läheb), väikeses plastkarbikeses plaastrid + väike nõel. Vahepeal olid väikeses minigrip kotis ka peavalu tabletid.
Kõik need koos muude pisitarvikutega (küünelõikurid, kõrvaklapid, võtmehoidja taskulamp, pastakas, usb mälupulk, mini Victorinox) asuvad Magaziinist ostetud pinalilaadses väikeses kotis.

PS. keda igasugu vidinad huvitavad, siis sellelt lehelt saab palju inspiratsiooni:
http://everydaycarry.com/

Vasta

Mine “Esmaabi, meditsiin ja hügieen”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline