Riietuse ja varustuse värvid matkajal.

Üldine matka-ABC: sõlmed, peavari, tööriistade käsitsemine, ohutus jne.
Toomasv
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Re: Riietuse ja varustuse värvid matkajal.

Postitus Postitas Toomasv » 08 Sept 2012, 10:00

Kui esteetiline külg kõrvale jätta, tasuks paari asja varustuse valikul siiski arvesse võtta.
-Ka Eestis võiks jahihooajal siiski midagi erksamat selga panna kui tahta juhusliku kuuli saamise riski vähendada. Soomes ja Rootsis on mulle seda ka infopunktides paar korda (tungivalt) soovitatud
- igasugune kamu on puhas maastikuriietus, pikemal matkal tahaks vahepeal ka asulasse põigata, sõltuvalt kohalikest tavadest võib see laigulise kandmine küsimusi tekitada (a la mida laskmas käisite... :D)

Kasutaja avatar
Taigar
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Taigar » 13 Dets 2012, 16:01

Minu riietus on tavaliselt matkates tume, kuid oleneb ka ilmast. Kui on suvi ja palav siis kannan lühikesi pükse ja matkapoest ostetud liibuvaid T-särke või pikavarukaga lukuga särki mis on värvilin...Ja kott on kärts punane :) . Telk oli mul ka laiguline sõjaväe värvides, kuid see nüüd omadega läbi ja tulen hakkata uuta vaatama.

Kasutaja avatar
Earthbeat
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Earthbeat » 28 Apr 2013, 10:45

Tere
Mina käin alati oma igapäevaste sportlike riietega... Three stripes :) must tavaliselt. Valge ka. Vahel ka veidi värvi mõne fliisi näol. Olemas on ka vihmariided mis on camod kuid muidu camo ei armasta.
Kogu teema puhul on minu jaoks tähtis ainult emotsionaalne külg. Mulle meeldivad mu riided ja kannan neid kuna ja kus tahan. Selge, et ei lähe dressides vastuvõtule kuid metsa võib minna millega iganes.
Tuttavate seas kyl selliseid camoga luurajaid... Ei näe nad neid loomi midagi rohkem kui teised... Tunub, et selline metsabosside asi rohkem.
Igasugune äärmuslikus kisub alati imelikuks :)

Vasta

Mine “Matkatarkused”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline