ca 40 l kotti?

On vaja, aga mis on hea ja kust?
Vasta
Tnnn
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

ca 40 l kotti?

Postitus Postitas Tnnn » 24 Apr 2018, 22:35

Otsin endale ca 40 l kotti, tahaks mugavat kotti millega saaks teha päevamatku vb ka suvel üleöö jääda, kuid samas mida oleks mugav ka igapäevaselt kasutada, paaripäevased reisid jne, seega tegu peaks olema väga vastupidava kotiga ja koti enda madal kaal on kompromissi kohaks.
Olen mõelnud fjallraveni kaipak 38 ja friluft 45 peale, on kellelgi nendega kogemusi, muid häid pakkumisi?

Kasutaja avatar
Taigar
Huviline
Huviline
Kontakt:

Re: ca 40 l kotti?

Postitus Postitas Taigar » 24 Apr 2018, 23:18

Soovitan vaadata Osprey kotte. Näiteks midagi sellist.
Endal on Osprey Exos 58(2018) ja väga rahul. Ameerika thru-hiking kommuunis kasutatavad paljud Osprey kotte, kuna nende disaini ja hinna-kvalteedi suhe on vägagi paigas.

Tnnn
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Tnnn » 25 Apr 2018, 00:09

Exos on väga kiidetud küll ja see võrk vastu selga tundub igapäeva kasutuses väga mugav (sama frilufti kohta), küll aga need võrgust küljetaskud kuhu surada termoseid jne, suurel osal mu tuttavatest on hakkanud just need kuluma, järgi andma ca aastase (igapäevase) kasutamise korral.
Taigar kirjutas:
24 Apr 2018, 23:18
Endal on Osprey Exos 58(2018) ja väga rahul. Ameerika thru-hiking kommuunis kasutatavad paljud Osprey kotte, kuna nende disaini ja hinna-kvalteedi suhe on vägagi paigas.

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 26 Apr 2018, 11:03

Tnnn kirjutas:
25 Apr 2018, 00:09
Exos on väga kiidetud küll ja see võrk vastu selga tundub igapäeva kasutuses väga mugav (sama frilufti kohta), küll aga need võrgust küljetaskud kuhu surada termoseid jne, suurel osal mu tuttavatest on hakkanud just need kuluma, järgi andma ca aastase (igapäevase) kasutamise korral.
Taigar kirjutas:
24 Apr 2018, 23:18
Suvisele üleöö käimisele võtab termose kaasa?

Olen on Golite kergkotti kasutanud, mitte küll igapäevaselt, u neli aastat. Võrgust küljetaskutes kandnud liitrist termost, suuri veepudeleid, telki, tarpi, toitu. Tugevad oksad tõmbasid ka paar rebendit sisse mille ära nõelusin. On aru saada, et kotti pole riiulis hoitud, samas ei näita veel väsimise märke. Tänapäevased võrgu materjalid on üllatavalt tugevad. Kui tahad rasket, pommikindlat ja kallist varianti siis muidugi Fjallraven. Ise soovitaks proovida eelnevalt nimetatud Osprey kotti.
The size of your pack is relative to the size of your fear.

Kasutaja avatar
Kivisisalik
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Kivisisalik » 26 Apr 2018, 19:00

Mul ka Golite Jam 35, väga rahul olen, aga seda vist enam ei toodeta?

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 26 Apr 2018, 19:22

Kivisisalik kirjutas:
26 Apr 2018, 19:00
Mul ka Golite Jam 35, väga rahul olen, aga seda vist enam ei toodeta?
GoLite kotte saab tänapäeval MyTrail kaubamärgi alt. Võrreldes vanemate mudelitega nt Golite Pinnacle on Jam ja MyTraili (vist) Peak arenenud. Just küljetaskud on tunduvalt paremaks läinud.
The size of your pack is relative to the size of your fear.

Vasta

Mine “Ostuabi”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist