1. leht 1-st

Soovitage matkareiside korraldajaid

Postitatud: 11 Mär 2018, 22:24
Postitas Kivisisalik
Nii. Pargin oma küsimuse "Ostuabi" alla, sest tõepoolest, soovin osta. Teenust. Matka planeerimise alla ei saanud panna, kuna seal oli tarvis eristada Eestit ja välismaad. Admin võib liigutada, kui küsimusele sobivam kodu on kusagil.

Ühesõnaga kujunemas on ainulaadne olukord - vbl õnnestub suvel kõik lapsed üheaegselt kuhugi laagritesse suunata ja tekib vaba ajajupp, mille võiks mõne reisi või seiklusega sisustada. Huvitaks eelkõige kas mõni rattamatk või veematk, või siis selline jalgsimatka (mis vist ei ole matk) formaat, kus ei pea asju kaasas tassima, sest paraku mul põlved pekkis ja koormaga liikumine on no-no. Kuna mul matkaseltskond puudub ja endal on kogemus vähene, siis ise korraldamist ei taha ette võtta. Üksi ei viitsi minna nagunii.

Olen internetis ringi vaadanud ja läbi uurinud Nipernaadi matkaklubi, Kulgejate klubi, Seakayaking Estonia, 360 kraadi, aga minu jaoks võimalikeks paariks ajaperioodiks pole midagi sobivat leidunud. Lisaks vaatasin üle Andmomentsi ja Alpiekspressi rattareisid, mõned huvitavad asjad on hoolimata hullust hinnast välja müüdud ja üldiselt midagi sobivat silma ei hakanud.

Kindlasti on veel variante, mida ma ei tea. Palun soovitage!

Re: Soovitage matkareiside korraldajaid

Postitatud: 11 Mär 2018, 22:38
Postitas fjällrebane
Kui soovid Eestis siis soovitan soojalt Jürgensoni.

Re: Soovitage matkareiside korraldajaid

Postitatud: 11 Mär 2018, 23:55
Postitas margusl
Seikluskliinik,
Sandberg

Re: Soovitage matkareiside korraldajaid

Postitatud: 12 Mär 2018, 19:02
Postitas Kivisisalik
Sandbergil ja Seikluskliinikul on jah häid asju, olin nood vahepeal justkui ära unustanud. Jürgensoni osas - ma olen siin näinud neid pilte temast ja tema seljakotist, mul hakkavad vaatamisest juba põlved valutama...