Sokid

On vaja, aga mis on hea ja kust?
Vasta
Tnnn
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Sokid

Postitus Postitas Tnnn » 03 Nov 2017, 23:32

Mõtlesin siia alla koondada terve sokinduse, eks matkajate kohta kehtib sel teemal see mida tavaliselt öeldakse juristide kohta, 2 matkajat 3 arvamust.

Ise kannan suhteliselt alati rasket kotti ja saapa sees on coolmaxid (salomoni omad) ja külma ilmaga lorpenid hästi töötanud, aga plaanin nüüdsest hakata kasutama matkamiseks trail runnereid (silmapiiril la sportiva ultra raptorid) ja olen netist lugenud et kui jalutada jalanõuga märjas, nii et jalg on kogu aeg niiske kuid et säiliks võimalus kiireks kuivamiseks, siis on õhukesed sünteetilised sokid head, kuivavad ruttu ja on soe ka.

Selle viimase teema kohta ei oska kohe mitte midagi arvata, võib soovitada ja kommenteerida või mingit muud juttu kokku sokkida.

rundll
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Re: Sokid

Postitus Postitas rundll » 05 Nov 2017, 07:49

Kasutan Ulvang sokke.

Ei ole teab mis nano tehnoloogia, aga toimivad. Norras pm igas spordi/matkpoes müügil. Rohkem saavad kasutust tööl (olen iga ilmaga 8-9 tundi välitöödel).

Kasutaja avatar
sepaonu
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Re: Sokid

Postitus Postitas sepaonu » 06 Nov 2017, 13:00

Mingid mu viimase aja säästusokid, ülemine lastingu WHI 900, alumine mingi snikers, esimesel ülemine osa säästlikult tehtud, teisel talla all säästuriba, soojal ajal jalad õnnelikud.
n1.jpg
joon jõest, söön jõest

Vasta

Mine “Ostuabi”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline