Matkasaapad

On vaja, aga mis on hea ja kust?
Vasta
Kasutaja avatar
Nohik
Guru
Guru
Kontakt:

Re: Matkasaapad

Postitus Postitas Nohik » 02 Mai 2019, 12:37

Ma ilmselt pole iseloomu poolest see inimene, kes kümneid saapaid tagasi e-poodi saadab, et õiget otsida. Ehk mul on jalga istumine kõige kitsam koht selles ostuahelas ikkagi. Siis jääbki õieti ainult see valik, mis meil poodides riiulis on, ja kui suuri numbreid riiulis on. Ja siis on valik juba üsna väike.
Seoses suurema käimise ja pedaalitallamisega näitavad mu mõlemad paarid columbia tossude tallad teatavaid mustri kulumise märke. Olen juba ennetavalt poodides käinud, pole veel leidnud midagi.
Loetud aastaid tagasi tahtsin üht äraproovitud mudelit inglismaalt osta, kohale saadeti mingid hiina ketsid. Vaatasin, pärast pangast, kreditkaardi makse läks otse hiina. Muidu kõik näis tiptop leht ja leht puhta uk domeeni peal. Nüüd mõtlengi, kas proovin veel osta, kus minu numbrit seda colombia mudelit veel on, või hoidun teist korda reha peale astumast.
Ärge käige mu järel, olen isegi eksinud!

throt
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Re: Matkasaapad

Postitus Postitas throt » 02 Mai 2019, 16:39

Pärast eelmiste Columbiate suremist käsin kah mööda poode, et leida uued, kuid kuna oli sügav talv siis oli kõikjal valikus vaid talvesaapad, aga mitte selliseid aastaringseid. Jaanuari lõpus võtsin matkaspordist Garmontid. Poes tundusid ok ja mõnusad, aga pärast mõningast kandmist lõid jalad lausa tuld. Lootsin, et äkki väike sissekandmine teeb asja paremaks, kuid tulutult. Mööda lund ja pehmet maastikku kannatas käia ca 3km, kõvema pinnasega üle 1km ei tahtnud liikuda. 3 nädalat tagasi sattusin Tartusse Samelini. Proovisin seal nii nahast kui tekstiilist saapaid ja tekstiili oma istus nii mõnusalt jalas, et need ma sealt ära tõin ja mõtlesin, et oleks võinud ju kohe sealt käia. Nüüd ca 50km neid igasugusel pinnasel (va lumi ja jää) kasutanud ning endiselt väga rahul. Peakski lähiajal Garmontid puhtaks lükkama ja müüki panema.
Ehk siis jutu mõte selles, et kõigil jalad erinevad ja see mis ühele hea, ei pruugi seda teisele olla.

Vasta

Mine “Ostuabi”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist