Matkafoorum.net - foorum matka ja loodusesõpradele - Privaatsuspoliis

See privaatsuspoliis seletab, kuidas “Matkafoorum.net - foorum matka ja loodusesõpradele” koos partneritega (edaspidi “me”, “meie”, “meid”, “Matkafoorum.net - foorum matka ja loodusesõpradele”, “https://matkafoorum.net”) ja phpBB (edaspidi “see”, “selle”, “phpBB tarkvara”, “www.phpbb.com”, “phpBB Limited”, “phpBB meeskond”) kasutab saadud informatsiooni sinu külastus sessiooni ajal (edaspidi “sinu informatsioon”).

Sinu poolt sadud informatsiooni kogutakse kahel. Esimene neist on: Sirvides “Matkafoorum.net - foorum matka ja loodusesõpradele”, siis lubad phpBB tarkvaral luua küpsiseid. Küpsised (ehk ingl. k “cookie”) kujutab endast väikest tekstikujulist andmeplokki, mille veebiserver saadab teie veebilehitsejale ja mis salvestatakse teie arvuti kõvakettale. Esimesed kaks küpsist sisaldavad ainult kasutaja identifitseerimis tunnust (edaspidi “kasutajanimi”) ja anonüümnse sessiooni identifitseerimis tunnust (edaspidi “sessiooni-id”), mis on automaatselt teie jaoks määratud phpBB tarkvara poolt. Kolmas küpsis luuakse alles siis, kui oled oma veebilehitsejaga sirvinud “Matkafoorum.net - foorum matka ja loodusesõpradele” teemasi ja kasutatakse, et teada saada millised teemad on juba loetud, tehes veebilehe külastuse lihtsamaks.

Teiseks viisik, kuidas me kogume sinult saadud informatsiooni on see mida oled sisestanud meie foorumisse. See võib olla, ning mis ei ole piiratud: postitades anonüümse kasutajana (edaspidi “anonüümsed kasutajad”), registreerudes “Matkafoorum.net - foorum matka ja loodusesõpradele” liikmeks (edaspidi “sinu konto”) ja postitades peale registreerumist ja/või sisselogimist (edaspidi “sinu postitused”).

Sinu kasutajakonto sisaldab ühte unikaalset, ning teistest eristavat nime (edaspidi “sinu kasutajanimi”), personaalset parooli mida kasutad oma kontole sisselogimiseks (edaspidi “sinu parool”) ja personaalset, ning kehtivat e-postiaadressi (edaspidi “sinu e-postiaadress”). Sinu poolt antud informatsioon “Matkafoorum.net - foorum matka ja loodusesõpradele” leheküljele on kaitstud selle riigi andmekaitse seadustega, kus kohas oleme majutanud antud foorumi. Igasugune informatsioon, peale sinu kasutajanime, sinu parooli ja sinu e-postiaadressi, mis on nõutud lehekülje “Matkafoorum.net - foorum matka ja loodusesõpradele” registreerimislehel on kas kohustuslik või vabatahtlik “Matkafoorum.net - foorum matka ja loodusesõpradele” äranägemise järgi. Kõikidel juhtudel on Sul alati võimalus valida, millist informatsiooni soovid näidata avalikult. Peale selle on Teil võimalik lubada või keelata phpBB süsteemi poolt automaatselt genereerituid e-kirju (nt. “telli teema” jms).

Sinu parool on šifreeritud (ühesuunaline räsi) nii, et see oleks turvaline. Siiski, on soovitatav, et Sa ei kasutaks ühte ja sama parooli üle mitme hulga veebilehtedel. Sinu parool on mõeldud selleks, et saaksid ligipääsu oma “Matkafoorum.net - foorum matka ja loodusesõpradele” kasutajakontole. Seega palun hoia oma parooli hoolikalt, ning mitte mingil juhul ei küsi Teie käest kunagi parooli, olgu ta “Matkafoorum.net - foorum matka ja loodusesõpradele”, phpBB või mõne muu kolmanda osapoole tegelane. Juhul, kui Sa peaksid unustama oma kasutajakonto parooli, siis saad kasutada phpBB tarkvara funktsiooni “Ma unustasin oma parooli”. Antud toiminguga küsitakse sinu kasutajanime ja sinu e-postiaadressi, ning peale seda phpBB tarkvara genereerib sulle uue parooli, et saaksid oma kontole uuesti siseneda.


Tagasi sisselogimise väljale