Snugpak magamiskott

Täiendasid oma varustust? Jaga enda kogemust teistegagi, antud eseme head ja halvad küljed ning kas soovitaksid teistelegi.
Vasta
vaikus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Snugpak magamiskott

Postitus Postitas vaikus » 12 Jaan 2015, 11:02

Snugpak sleeper lite mag. kott, comfort 0'. Kas keegi oskab selle mudeli kohta miskit head või halba öelda?

Kasutaja avatar
ullivilli
Guru
Guru
Kontakt:

Re: Snugpak magamiskott

Postitus Postitas ullivilli » 12 Jaan 2015, 11:39

Kiire google ütleb, et kvaliteedi pärast nurisetakse.
Temp pidi olema suht reaalne, kui kasutad korraliku alusmatti.
Suht peenikene lukk, kipub kinni jääma ning üldiselt on kitsas st võiks igas mõttes olla avaram, kui oled suurt kasvu.

Pigem kirjelda oma vajadusi ja eelarvet, siis äkki oskab midagi täpsemalt kommenteerida. Muidu võtan väga oma mätta otsast.
Hinda 41-80€ kui Eestist vaadata.
Kui normaalselt sisse mahud on 40€ eest kotti küll.
80€ puhul isiklikult võtaks midagi natukene tummisemat.
Natukene metsa poole.
http://www.minemetsa.ee http://www.ripptelk.ee - Hennessy, Tentsile, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.

vaikus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas vaikus » 12 Jaan 2015, 14:41

Ei ole suurt kasvu, pigem väiksem.
Oluline oleks, et taluks ekstreemsemaid ( just niiskemaid ) tingimusi, kuna kasutan telgi asemel tarp'i.
Mag. kott peaks ka olema kompaktne ja võimalikult kerge. Ses suhtes tundub parem variant snugpak travelpak lite, a see vähe suvisem.
Hinnalt võib muidugi kallim ka olla, nt mõni 200+ euri maksev kerge suvine sulekott, aga sulg minu arvates ei sobi sellisesse niiskemasse keskonda. Pärast kahju, kui
kalli koti ära rikun, määrin.

Kasutaja avatar
Metavo
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas Metavo » 12 Jaan 2015, 15:09

Mul on olnud odavam Snugpak (ca 50€) mis kaalus alla 1.3 kg, comfort +2 kraadi. Disainilt hea, aga ei olnud soe. Või oli, aga veidralt. külmemaga oli see soojem kui soojaga ja lõplikult usaldama seda kotti ei hakanud kunagi. Ma kardan, et just niiskus mängiski rolli.
Kuni on puid, pole probleemi

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 12 Jaan 2015, 22:12

vaikus kirjutas: Oluline oleks, et taluks ekstreemsemaid ( just niiskemaid ) tingimusi, kuna kasutan telgi asemel tarp'i.
Mag. kott peaks ka olema kompaktne ja võimalikult kerge. Ses suhtes tundub parem variant snugpak travelpak lite, a see vähe suvisem.
Hinnalt võib muidugi kallim ka olla, nt mõni 200+ euri maksev kerge suvine sulekott, aga sulg minu arvates ei sobi sellisesse niiskemasse keskonda. Pärast kahju, kui
kalli koti ära rikun, määrin.
Kui tarpi kasutad, siis kasutad bivi kotti ka?! Kui bivi juures siis ei tohiks niiskuse kartust väga olla. Muidugi oleneb niiskuse kogunemine ka matka pikkusest, ilmastikust ja kuivatamis tingimustest.
Ma ise hangin endale telgis kasutamiseks igal juhul suviseks sule koti ning kui tahan hakata väljaspool telki magama hangin bivi koti juurde.
The size of your pack is relative to the size of your fear.

Vasta

Mine “Matkavarustuse ülevaated”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist