Paadiga Eesti väikesaartele

Autod, mootorrattad, mootorpaadid, lennukid jne.
Vasta
Jopinto
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Paadiga Eesti väikesaartele

Postitus Postitas Jopinto » 19 Mai 2016, 14:15

Tere matkasellid.

Olen maasturiga korraldanud ja osalenud üsna paljudel reisidel/ekspeditsionnidel nii Eestis kui ka palju kaugemal.
Kuna nüüd sai omale soetatud väike matkapaat, diiselmootoriga, siis sel aastal mõlgub mõttes käia nv stel telkimas Eesti väikesaartel ja ehk mõni pikem tripp. Nt Võrtjärvest Lämmijärve mööda emajõge.

Kas keegi oskab ehk sellealaseid mõtteid ja soovitusi jagada? Paljud laiud ja saared on liikumispiiranguga pesitsusaegadel. Paat on 7 meetrine ja süvist ca põlvejagu. Mahutab 6 reisijat (ka katusealla). Ehk leiab juurde ka reisi huvilisi, koos on lõbusam ja kulud väiksemad :idea:

Kasutaja avatar
Madis
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Re: Paadiga Eesti väikesaartele

Postitus Postitas Madis » 23 Mai 2016, 23:33

interaktiivne kaart liikumis-keeldude kohta http://pump.regio.ee/kalandus/public/" onclick="window.open(this.href);return false;
2 pingviini kõnnivad kõrbes!

Kasutaja avatar
sepaonu
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Re: Paadiga Eesti väikesaartele

Postitus Postitas sepaonu » 24 Mai 2016, 10:04

Kuigi ma olen Eesti Kalastajate Seltsi asutajaliige, ma aktiivselt tegevuses ei osale, mul pole selleks lihtsalt aega. Ettepaneku olen teinud, et see
Madis kirjutas:interaktiivne kaart liikumis-keeldude kohta http://pump.regio.ee/kalandus/public/" onclick="window.open(this.href);return false;
regio rakendus võiks praeguse mitteametlikandmedvanadjmsblabla asemel olla pidevalt täiendatav ja korrashoitud ja oleks paljudele huvigruppidele lihtsaks lahenduseks versus sobrada seda riigiteataja muutmisemuutmisejakehtetujms lingirägastikku. Ma olen kõik mind puudutavad seadused läbi lugenud, aegajalt ka sirvin, aegajalt kuulen ja kontrollin muudatusi, no selline kaart on ikka õnnistus, veel parem oleks, kui keegi lükkaks asja niikaugele, et leitaks raha ja pandaks üks patsiga poiss seda haldama. Ka soome poole peal peale uue kalastusseaduse kehtima hakkamist tehti samalaadne, ainult veekogusi puudutav rakendus aga on praeguse seisuga täiesti valesti üles ehitatud, segane ja abi mittepakkuv, ehk arendavad.
joon jõest, söön jõest

Vasta

Mine “Motoriseeritud matkamine”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist