Telkimine Soomes

Autod, mootorrattad, mootorpaadid, lennukid jne.
Vasta
Alar
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Telkimine Soomes

Postitus Postitas Alar » 18 Mai 2013, 22:12

Suvel plaanis perega Soome tuttavatele külla sõita (pole enne käinud) Plaanis käia ka Helsingis lõbustuspargis ja seejärel Kotka poole sõita ,et järgmine päev Kotkat külastada ja siis veel sealt edasi sõita sellisesse kohta nagu Kesälahti. Ja minu küsimused kas oskab keegi Kotka lähedal telkimiskohta soovitada kuhu saab autoga kergesti ligi ja ei oleks tasuline kämping ning võiks ka lõket teha?? Nii paarikümne km raadiuses Kotkast.

Ja veel kenasid kohti mida autoga võiks külastada Kotkast Ida poole sõites.

Aivar
Huviline
Huviline
Kontakt:

Re: Telkimine Soomes

Postitus Postitas Aivar » 19 Mai 2013, 00:24

Ega linnade lähedal väga selliseid hubaseid lõkkekohti ei ole tavaliselt - ja need mis on on läbustatud või ülerahvastatud. Kuna põhjamaades peaks kehtima eestiga sarnane igaüheõiguse taoline asi siis ilmselt tasub lootma jääda juhuslikule õnnele - telkimiskoha osas.

Alar
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Alar » 19 Mai 2013, 10:34

Aivar kirjutas:Ega linnade lähedal väga selliseid hubaseid lõkkekohti ei ole tavaliselt - ja need mis on on läbustatud või ülerahvastatud. Kuna põhjamaades peaks kehtima eestiga sarnane igaüheõiguse taoline asi siis ilmselt tasub lootma jääda juhuslikule õnnele - telkimiskoha osas.

Seda ma ma isegi kardan et see nii võib kahjuks olla

Kasutaja avatar
Pets
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Pets » 19 Mai 2013, 11:00

Aga vaata sellist kohta, seal saab lõket teha jne, ehk on sobilik telkimiseks ka - Valkmusan kansallispuisto

http://www.luontoon.fi/retkikohteet/kan ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
It's nice to be important, but it's more important to be nice!

Vasta

Mine “Motoriseeritud matkamine”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline