PayPal'i konto omanikud. Kuidas te sealt raha kätte saate?

Räägi vabal, ent huvitaval teemal.
Vasta
Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

PayPal'i konto omanikud. Kuidas te sealt raha kätte saate?

Postitus Postitas mrWilson » 10 Okt 2016, 19:26

Ühes teises teemas mainitu tekitas mõtte algatada uus teema PayPal'ist raha kätte saamise kohta.
polarbear kirjutas:
mrWilson kirjutas:PayPal'is olevat raha realiseerida ei saa (ei saa kanda oma pangakontole. PayPal + Eesti = pullikaka).
Kanna oma krediitkaardile (või deebetkaardile, mis kehastub vajadusel krediitkaardiks. SEB-l vähemasti selline täiesti olemas ja ei maksa midagi lisaks) Mul oli sama jant Paypali-ga ja nii õnnestus. Edaspidi olen limiteeritud krediitkaarti (juhuks kui andmed lekivad) lihtsalt kasutanud ja paypali kasutamisest loobunud.:
PayPal tunnistab krediitkaardina (kui tahad raha välja võtta) ainult Visa kaarti ja otse pangakontole saavad kanda ainult USA pangakontode omanikud. Teadupärast on Eestis Visa krediitkaardi saamisega mingid omad teemad, seega lihtinimesele suht tume maa. SEB'l on ka mingi virtuaalkaardi moodi kaart mida saab kasutada internetis ostlemiseks aga minuteada sinna midagi peale kanda PayPal'ist ei saa. pealegi viimati kui tahtsin SEB virtuaalkaarti maksmiseks kasutada siisn saatis PayPal mind pehmelt öeldes pikalt. Jah, ma oma Master krediitkaardiga saan rahulikult internetist oste teostada aga mitte sinna raha peale kanda.
Ah, minge metsa...

polarbear
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Re: PayPal'i konto omanikud. Kuidas te sealt raha kätte saat

Postitus Postitas polarbear » 10 Okt 2016, 21:19

Vaatasin oma kaardid üle.
3:1 Visa kasuks....
Pilt

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 10 Okt 2016, 22:01

Tõsi küll, mingi lühike aeg oli selline periood kui sai PayPal'ist ka Eesti pangakontodele otse väljamakseid teha. Seda Trust Pay nimelise teenusega kuid PayPal ja Trust Pay lõpetasid teadmata põhjustel koostöö ning seega on jälle ikaldus. :(
Ah, minge metsa...

Kasutaja avatar
ullivilli
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas ullivilli » 11 Okt 2016, 10:53

Ma saan sind aidata aegajalt.
Kuna osad ripptelgi tellimused teen Paypali kontoga, siis saad mulle kanda ja sulle kannan päris raha.
Natukene metsa poole.
http://www.minemetsa.ee http://www.ripptelk.ee - Hennessy, Tentsile, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 11 Okt 2016, 11:20

See võib teemaks tulla ehk millalgi tulevikus tõesti. Aitäh pakkumast. Praegu on õnneks alternatiive veel - Skrill ja Payoneer. Ma hetkel lasen PayPal'ile ainult sümboolseid summasid kanda, lihtsalt selleks, et saaks vajadusel internetist mugavamalt ostelda.

Aga PayPal'ist raha kätte saamine mõistlikul viisil on endiselt teema.
Ah, minge metsa...

Kasutaja avatar
sepaonu
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas sepaonu » 11 Okt 2016, 11:53

Mul satub raha sinna kontole ainult mingite tagastustega, kõige lihtsam viis selle hävitamiseks seal on osta matkavarustust 8-)
Muidu on mõistlik viis seda kontot mitte kasutada ostlemiseks, vaid siduda selle kontoga krediitkaart või kaardid. Paar semu, kes paypaliga müüvad on aegajalt ka oiganud.
joon jõest, söön jõest

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 11 Okt 2016, 12:27

Krediitkaardiga on hea siduda siis kui raha laekub kaardile. Aga kui raha laekub otse PayPal'ile siis pole varianti seda raha kulutada muule tõesti kui peamiselt matkavarustusele. :)
Ah, minge metsa...

Kasutaja avatar
scabere
Matkasell
Matkasell
Kontakt:

Postitus Postitas scabere » 11 Okt 2016, 16:04

Paned tellimishuvilised foorumlased vihikusse kirja ning tellid oma paypali kontoga matkavarustust. Pärast kasseerid foorumlastelt ülekandeid oma pangakontole või krabisevat.

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 11 Okt 2016, 16:19

Noseelähebjubaliigakeeruliseks. :)
Ah, minge metsa...

Vasta

Mine “Lõkkejutud”

Kes on foorumil