Rattamatk ümber Eesti

Pikemad kirjed ja põhjalikumad ülevaated sinu matkast.
Vasta
KJansen
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Rattamatk ümber Eesti

Postitus Postitas KJansen » 24 Nov 2014, 22:11

Hei,

Üks mõneti teistlaadi rattamatk ümber Eesti:
http://kristjanjansen.blogspot.com/2014 ... 52014.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Lisaks kommenteeriks, et see oli mul esimene rattamatk, mis kestis rohkem kui ühe päeva - ent saadud emotsioon kisub siiani veel mitu korda kuus mõtted matkale ja soovile teekond uuesti rataste alla võtta.

Matkast midagi väga palju kripeldama ei jäänud - arvestades, et paar lõiku pidin olude sunnil jooksvalt välja planeerima - sest lõpuks kujunes see rohkem sportlikuks eneseteostuseks.

Edu kõigile neile kes soovivad sarnaselt Eestimaad avastada, minu silmaring laienes kindlasti ning hankisin väärt kogemusi järgmiseks matkaks!

Kasutaja avatar
Harry
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Re: Rattamatk ümber Eesti

Postitus Postitas Harry » 25 Nov 2014, 20:36

Kõva saavutus, kui tempot vaadata!
"Rattamatka" termin on muidugi eksitav sellise ettevõtmise puhul :) Tegu pigem ikka enese proovilepanekuga, nagu ka blogis kirjeldasid.

Kasutaja avatar
Kuno
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Kuno » 26 Nov 2014, 08:04

Brevet kergvarustuses matkarattaga ülilahe tegevus.Mõttes mõlgub mingil nädalavahetusel kevadel ümber Peipsi sõit.Kas oled käpp?On veel huvilisi?

KJansen
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas KJansen » 10 Dets 2014, 22:37

Jah, tõsiseks proovilepanekuks kujunes ettevõtmine ikkagi matka käigus - siit ka eelis, miks selliseid sõite on mõistlik üksi teha ja miks ma ka tahtsin üksi sõita (mida on tihti küsitud, et kas üksi) - planeerid jooksvalt endale sellise tempo ja tee nagu ise soovid, ei pea kellegiga midagi läbi arutama. Tavapäevadel sõltud niigi teistest ja teiste otsustest - üksi matkamine annab vabaduse olla oma mõtetega - usun, et just seda ka paljud teised matkajad otsivad.

Mis puudutab kevadet, siis matka teen ma kindlasti, ent suure tõenäosusega viib see siiski Eestist välja ning saab olema samuti pigem sportliku laadi, kuid see ei ole veel 100% kindel, lõpliku otuse teen jaanuaris.

Vasta

Mine “Matkapäevikud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline