Seljakott ja telk

Kergem on mugavam, kõik jutud kompaktsest ja kergest matkavarustusest.
Kasutaja avatar
sigalehm
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Re: Seljakott ja telk

Postitus Postitas sigalehm » 19 Juun 2015, 00:01

Ilmselt kondents võib põhiprobleemiks kujuneda tõesti. Mul on Coleman Avior x2 (2,4kg) millega on üksi päris mugav, aga kahekesi kogub päris heasti niiskust sisse. Kahakesi ei mahu hästi asjatama ka, vihmaga just tüütu. Samas on ta ühe jaoks raske. Noh, eks ta ole vana mudel ka juba. Aga vähemalt hea tugev riie on.

margusl
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas margusl » 19 Juun 2015, 00:58

Kas see Coleman ilma sisuta püsti ei seisa? Saaksid 0-kuludega katsuda, kas ühekihiline konstrui põhimõttelt sobiks.

Kasutaja avatar
sigalehm
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas sigalehm » 21 Juun 2015, 00:51

margusl kirjutas:Kas see Coleman ilma sisuta püsti ei seisa? Saaksid 0-kuludega katsuda, kas ühekihiline konstrui põhimõttelt sobiks.
Eino seisab küll, sest kaared on välistelgi küljes, aga sellisel moel pole tal põhja all. Ei pea siis sugugi putukaid kinni ja on ikka kõvasti õhulisem kui need telgid kus seinad on igas küljes.

Ferrino on ukse kohalt tegelikult kahekordne, et kui ei saja, siis saab luugi tuulutuseks lahti jätta ja ainult võrgu taga magada.

Kasutaja avatar
sepaonu
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas sepaonu » 21 Juun 2015, 11:54

Minu meelest on see
http://www.cyclo-randonnee.fr/tente-nyl ... -1652.html" onclick="window.open(this.href);return false;
huvitav lahendus ja näitab sisetelgi ja väliskatte, mis on väga tarpilik kasutamist mulle uue vaatenurga alt ja minu meelest avardab kasutusvõimalusi. Kahekordse tunneluru ülespanekut ma naudin, mahavõtmist ja kuivatamist mitte niiväga, see lingitud telk teeb ülespaneku natuke niijanaaks, a edasi on mu meelest kasutamine ja kuivatamine ja võimalused kompud. Ma ei ostaks ise seda hinna pärast, mul on triljon muud kohta, mida ma olulisemaks pean, kuhu oma raha panna, a kes telki peab õigeks rahapanekukohaks ja meeldib sihke, siis võib mõttesse jääda 8-)
joon jõest, söön jõest

Kasutaja avatar
REGA1872
Moderaator
Moderaator
Kontakt:

Postitus Postitas REGA1872 » 26 Juun 2015, 10:13

Peale kevadist paarinädalast Lüükia-matka sukeldusin ma samuti veidikeseks netiavarustesse kergemaid varustuse variante otsima ja leidsin sellise koti: http://gossamergear.com/mariposa-ultral ... undle.html" onclick="window.open(this.href);return false;. Tundub olevat meeldiv nii kerguse kui varustuse paigutamisvõimaluste poolest.
On kellelgi kogemusi konkreetse kotiga või üldiselt kauba tellimisega GossamerGear'st.

Kasutaja avatar
sepaonu
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas sepaonu » 19 Juul 2015, 10:08

sepaonu kirjutas:Väga lihtne vastus - grammiviilija tunneb rõõmu igast mahaviilitud grammist, kuna tema matkaharrastuse lahutamatu osa on grammiviilimine 8-)
Jyrgenson kirjutas: Ilmselt annab päris palju mängida veel kaasa võetava köögikomplekti, tööriistade ja proviandiga. :idea:

Ma panni pole kunagi kaasas tassinud, priimuse lidrase potikaane peal olen mõned korrad nalja teinud ja tõdenud, et panniks seda nimetada oleks kohatu. Eile jäi silma üks sobiva suurusega pann, mille üleliigse osa lasin relakaga maha ja lintlihvi peal ääre viisakaks, grammiviilimise tulemusena 300st 160gr tehtud.
300.jpg
160.jpg
joon jõest, söön jõest

Vasta

Mine “Kergmatkamine”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline