Kergete jalatsite valik (külmades oludes)

Kergem on mugavam, kõik jutud kompaktsest ja kergest matkavarustusest.
Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Re: Kergete jalatsite valik (külmades oludes)

Postitus Postitas Tanel » 08 Juul 2014, 23:17

tripp kirjutas:Ma suutsin oma SealSkinz-id esimese korraga auklikuks kõndida. Pool üritust pidasid vastu ja jalad olid kuivad. Aga siis hakkas kas kusagilt läbi laskma - kannad on aukliku moega - või kogunes jalgade enda niiskust nii palju, et ikkagi läksid jalad märjaks. Tulemuseks korralikud villid. Nüüd, kuu aega hiljem, hakkavad lõpuks ära kaduma...
Need sokid pidid olema päris vastupidavad ja kui sul saaps midagi teravat ei ole mis soki katki teeks ei tohiks ka nendega midagi juhtuda. Pealmine sokk on sama vastupidav kui tavaline matkasokk ning siit ka vastupidavus. Tõenäolisem on, et jalg hakkas sul lihtsalt higistama või jooksis vesi mööda jalga alla.
The size of your pack is relative to the size of your fear.

margusl
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Re: Kergete jalatsite valik (külmades oludes)

Postitus Postitas margusl » 09 Juul 2014, 11:31

Sellisel kraamil on leket lihtne testida, valad vett täis ja jälgid mängu.
Sobivates oludes istub mulle see märja jala teema vähe rohkem, kus siis õhtul laukast välja ronidse kuiv sealskinz vms märja kauna sisse panna. Kergelt olen läinud ka topeltsoki usku (õhuke liner + paksem välissokk), nii kuivas kui märjas. Mitte et mul varem villidega väga probleeme oleks olnud. Kui, siis ainult varvaste vahel ja kitsama käimaga, kui minek sportlik ja aja poolest täis tööpäeva võtab.

Vasta

Mine “Kergmatkamine”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline