Kiirrännak ümber vormsi 29-30 august

Vanad teemad.
Suletud
Kasutaja avatar
Taigar
Huviline
Huviline
Kontakt:

Kiirrännak ümber vormsi 29-30 august

Postitus Postitas Taigar » 27 Aug 2017, 19:43

Endal juba naljakas kirjutada siia taas Vormsi saarest(vist juba 4 teema selle saare kohta minu poolt). :lol:

Aga nüüd kus ajateenistusest ja viimastest rännakutest on möödas veidi üle 2 aasta, tekkis tahe taas ennast proovile panna ja teha midagi teistsugust. Nii saigi valitud sihtkohaks Vormsi ja eesmärgiks 24h'ga ümber saare. Idee sai alguse sellest kui kunagi aastaid tagasi Vormsil praami oodates tulid meile ligi paar kohalikku. Ostes meile õlled hakkasid arutama maast ja ilmast, uurides mis meid siia toob jms. Jutuajamine lõppes sellega kui üks neist küsis, kas saarele oleks 24h võimalik ring peale teha kui kaasas oleks ainult esmavajalik. Sel hetkel tundus see mulle veidi palju, kuid nüüd ma usun, et me suudame seda teha ca. 18h, arvestades sisse toidupausid ja mõned muud asjad.

Reis saab alguse umbes 13.00(12.15 väljub praam rohukülast) ja praamil soovime tagasi olla 13.05 ehk täpselt 24h hiljem. Üritust salvestame me ise nii kaameratega kui ka endomondoga, mis joonistab kaardile meie raja ning näitab igasugu muud vahvat infot.

Metsas näeme!

Suletud

Mine “Arhiiv”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist