M: Primus Tooted UUED!!!

Siin kauple oma matkavarustusega.
Vasta
Primus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

M: Primus Tooted UUED!!!

Postitus Postitas Primus » 15 Mär 2018, 10:17

Müüa järgnevad Primuse põletid ja potid. Kõik asjad Asuvad Tartus, aga käest kätte on võimalik Viljandimaal, Jõgevamaal ja Tartumaal. Mujal Eesti saadan Smartposti või omnivaga. Kõik tooted on uued ja kohe saadaval.

Tel. 52 30 838, Helista ja aitan välja valida õige põleti sinu jaoks, kui siit ei leidnud siis kirjuta ikkagi, leiame lahenduse.

1. Express Stove Hind: 30.-
Pilt
2. Primus LITE+ Hind: 100.-
Pilt
3. Primus OmniFuel Hind: 170.-
Pilt
4.Primus Omnilite TI Hind: 180.-
Pilt
Tegelikult on valikus veel väga palju erinevaid Põleteid ja ka nõusid. Eks ma hakkan neid siis jupi kaupa üles panema. Põhimõtteliselt võib küsida kõike mis on Primus.eu kodulehel üleval. On ka olemas mõned vanemad tooted mis on jäänud lattu eelnevatest hooaegadest.

Võta julgelt ühendust.

Tarmo

fjällrebane
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Re: M: Primus Tooted UUED!!!

Postitus Postitas fjällrebane » 16 Mär 2018, 22:16

Olen näinud Eestis Hiina koopiaid Primuse valikust. Metall sulab ja samuti süütaja plastik.

Primus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Primus » 19 Mär 2018, 14:32

Need kohe kindlasti ei ole Hiina koopiad. Annan kõigile oma toodetele garantii ja teostan ise põletitele nii hooldust kui remonti. Asjad tulevad kõik kas hollandi kes laost või USAst. Kindlasti ei soovita ka ise osta mingit hiina odavat koopiat osta. Minu poolt veel lisaks tagasiostu garantii 14 päeva nagu seadus ette näeb.

Primus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Primus » 19 Mär 2018, 14:48

Täna siis paar poti ka üles:
1. Primus LiTech Trek Kettle 1l + Pann
HInd: 30.-
Pilt
Täpsem info:
http://www.primus.eu/litech-trekking-pot

2. Primus Pot Primetech 3.0L
Hind: 38.-
Pilt
Täpsema info:
https://www.asadventure.co.uk/p/primus- ... olour=5806

3. Primus Pot 1,2l Alutech
Hind: 20.-
Pilt
http://www.primus.eu/alutech-pot-1-2-l

Võta aga julgelt ühendust, kui sul on vaja oma vana Primust remontida või mõnda varuosa sellele. Leiame ka siis lahenduse.

fjällrebane
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas fjällrebane » 19 Mär 2018, 17:21

Millist hooldust põletid vajavad, kas vahetad mingeid osi või mis probleemid on?

Hendrik
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Hendrik » 20 Mär 2018, 12:23

Tüüpvigu oleks tegelt huvitav teada küll. Mul endal on Omnifuel 10+ aastat juba, sellel olen korra vahetanud kütusevoolikut kuna üks liide pudeli/ballooni poolses otsas hakkas läbi andma ja eelmine suvi hakkas lekkima pump, aga too häda sai tihendatud jalgratta õhukummiga.

Primus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Primus » 20 Mär 2018, 16:41

Eks erinevalte toodetel on omad nõrgimad kohad. Kõik isegi ei pruugi olla tingitud tehasest vaid hoopis valest kasutamisest. Näiteks on võimalik uue omnifuel messingust põleti üles sulatada. Seda puhatalt vale kütust, tuulekaitset ja poti kombot. Eks neid juhtumeid on mitmeid. Kes põletid vajavad pidevalt mingit hooldust/puhastust, see sõltub väga palju kütuse kvaliteedist. Eks saab neid puhastada ja on ka mingi kogus varuosasid siin aastate jooksul kogunenud( Ei saa laost 1 kaupa tellida).
Kui kellegil on soovi rohkem infot saada enne ostu siis võib vabalt mulle helistada ja jagan heameelega oma teadmisi.

Hendrik
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Hendrik » 20 Mär 2018, 17:03

Primus kirjutas:
20 Mär 2018, 16:41
Näiteks on võimalik uue omnifuel messingust põleti üles sulatada. Seda puhatalt vale kütust, tuulekaitset ja poti kombot.
Seda loppis messingist osa olen näinud (muutus kujult kergelt lillekeseks, leegijaotur oleks nagu servi sissepoole tirinud), aga minu meelest on tegemist puhtalt materjalidefektiga. Eelmisel mudelil sellist jama ei juhtunud, miks Primus taolise vahetuse tegi, seda minu aru ei võta. Mida siis peaks tegema, mitte kasutama bensiinipriimust bensiiniga, mitte kasutama tuulekaitset või mitte kasutama potti?

fjällrebane
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas fjällrebane » 20 Mär 2018, 18:24

Et kui ma toon sulle omnifuli kas ma saan usaldada sind parandama seda? Kaua sa nende asjadega tegelenud oled Tartus ja kas oled lihtsalt müüja või toodad neid, et varuosa kohe võtta igasugust?

Jants
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Jants » 20 Mär 2018, 20:02

Hendrik kirjutas:
20 Mär 2018, 17:03
Primus kirjutas:
Näiteks on võimalik uue omnifuel messingust põleti üles sulatada. Seda puhatalt vale kütust, tuulekaitset ja poti kombot.
Seda loppis messingist osa olen näinud (muutus kujult kergelt lillekeseks, leegijaotur oleks nagu servi sissepoole tirinud), aga minu meelest on tegemist puhtalt materjalidefektiga. Eelmisel mudelil sellist jama ei juhtunud, miks Primus taolise vahetuse tegi, seda minu aru ei võta. Mida siis peaks tegema, mitte kasutama bensiinipriimust bensiiniga, mitte kasutama tuulekaitset või mitte kasutama potti?
Mul läks ka nii peale mõned korrad gaasiga täisvõimsusel töötamist...olin üsna pahane et uus asi ja kuidas nii...
Näitena siin sama mure https://classiccampstoves.com/threads/o ... ion.18534/
Peale seda kui "ämbliku" rõngast ja fikseeritud asendist vabastasin nii et see kotis loksudes erinevaid asendeid leiab on põleti püsinud ümmargusena.

Primus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Primus » 20 Mär 2018, 20:22

fjällrebane kirjutas:
20 Mär 2018, 18:24
Et kui ma toon sulle omnifuli kas ma saan usaldada sind parandama seda? Kaua sa nende asjadega tegelenud oled Tartus ja kas oled lihtsalt müüja või toodad neid, et varuosa kohe võtta igasugust?
Olen tegelenud Primuse müügiga nüüdseks juba pea 14 aastat tartus. Olen remontinud väga erinevaid gaasiseadmeid, viimased 5 aastat olen tegelenud pigem oma asjade remondi ja hooldusega( mille olen ise müünud olen ka ise korda teinud). Varuosasid on omnifuelile ja omnilite Ti enamus olemas. Samuti olen võimeline pumpasid remontima. Kõik muud primused on juba lihtsamad ja neid juppe on samuti kogunenud. Kõige raskem on vast tegeleda mingite korpuste muljumistega aga ka see on tehtav(tehtud). Helista saame telefoni teel umbes vea selgeks teha ja siis vast ka mingi hinna kokkuleppida.

Primus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Primus » 20 Mär 2018, 20:24

Jants kirjutas:
20 Mär 2018, 20:02
Hendrik kirjutas:
Primus kirjutas:
Mul läks ka nii peale mõned korrad gaasiga täisvõimsusel töötamist...olin üsna pahane et uus asi ja kuidas nii...
Näitena siin sama mure https://classiccampstoves.com/threads/o ... ion.18534/
Peale seda kui "ämbliku" rõngast ja fikseeritud asendist vabastasin nii et see kotis loksudes erinevaid asendeid leiab on põleti püsinud ümmargusena.
See variant on ikka väga kerge pehmenemine. Olen oma silmaga ikka näinud ka sellist mis on täiesti ära sulanud.

Jants
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Jants » 20 Mär 2018, 20:31

Tegelikult mul oleks üks küsimus ka... Kas Multifuelile on võimalik panna Omnifueli põletipoolse kraani? Vähemalt piltide järgi tundub pesa sama aga Multifuelil on kraani asemel pandud pesasse lihtsalt keermega fikseeritud nõel.

Primus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Primus » 20 Mär 2018, 20:33

Hendrik kirjutas:
Primus kirjutas:
Omnifuel ja omnilite ei ole tegelikult mõeldud kasutamaks tankla bensiiniga, kuna see sisaldab väga palju erinevaid ühendeid ja need ladestuvad düüsile. Bensiinis olevad ühendid söövad ka kiiremini tihendeid, mis on pumbas või siis põleti juures. Samuti torusse seal on põlemise temperatuurid teised. Paar kord seda teha ei juhtu midagi. Sama lugu on igast lambiõlide, lahustite ja piiritustega. Lihtsalt peale kasutamist on soovitav teha korralik läbi pesu peale kausutamist. Mina ise kasutan Primuse Powerfueli ostan seda 2,5l kanistrites ja soovitan ise kasutada seda kui vähegi võimalik. Muidugi ei jää ka minul söök tegemata kui seda kohe võtta ei ole.

Primus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Primus » 20 Mär 2018, 20:35

Jants kirjutas:
20 Mär 2018, 20:31
Tegelikult mul oleks üks küsimus ka... Kas Multifuelile on võimalik panna Omnifueli põletipoolse kraani? Vähemalt piltide järgi tundub pesa sama aga Multifuelil on kraani asemel pandud pesasse lihtsalt keermega fikseeritud nõel.
Ei ole seda isegi vaadanud. Võtan homme ette ja uurin. Aga teades, et korpus on sama siis peaks ikka saama.

Jants
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Jants » 20 Mär 2018, 20:53

Ok. Kui selline aretus on võimalik siis äkki saab ka vajalikke juppe sinu kaudu osta..palju oleneb muidugi ka hinnast

Hendrik
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Hendrik » 20 Mär 2018, 21:04

Primus kirjutas:
20 Mär 2018, 20:33
Omnifuel ja omnilite ei ole tegelikult mõeldud kasutamaks tankla bensiiniga, kuna see sisaldab väga palju erinevaid ühendeid ja need ladestuvad düüsile. Bensiinis olevad ühendid söövad ka kiiremini tihendeid, mis on pumbas või siis põleti juures. Samuti torusse seal on põlemise temperatuurid teised. Paar kord seda teha ei juhtu midagi. Sama lugu on igast lambiõlide, lahustite ja piiritustega. Lihtsalt peale kasutamist on soovitav teha korralik läbi pesu peale kausutamist. Mina ise kasutan Primuse Powerfueli ostan seda 2,5l kanistrites ja soovitan ise kasutada seda kui vähegi võimalik. Muidugi ei jää ka minul söök tegemata kui seda kohe võtta ei ole.
Ühendid bensiinis seda messingist kraed küll painduma ei pane. Kütuse endaga pole mul isiklikult kunagi mingeid probleeme olnud, põletanud olen seda mis tanklast antakse sest mingit peent kütet kuskilt kükametsast ei saa ja rongi/lennukiga seda ka kaasa ei võta.

fjällrebane
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas fjällrebane » 20 Mär 2018, 22:08

Kust sa neid varuosasid saad, kas ma saan olla kindel, et need pole hiinas tehtud? Kui ms nüüd tulen Tartusse siis kus sa neid müüd ja parandad?

Kasutaja avatar
scabere
Matkasell
Matkasell
Kontakt:

Postitus Postitas scabere » 21 Mär 2018, 07:15

Primuse tootmine ongi Tartus. Pole vist väga keeruline arvata, et kust need varuosad tulevad.

Primus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Primus » 22 Mär 2018, 17:45

Tartu Primuse tehasest olen üritanud aastaid leida võimalust ostmisega. Aga alati suunatakse ära maaletooja juurde. Minu varuosad ikkagi tulevad Hollandi laost. Hetkel enam ei ole poe moodi müügipunkti. Teen seda oma enda väikses töökojas. Kui minu sõnast ei piisa siis ega mul polegi muud kinnitust sulle anda. Mina mingi Hiina jamaga ei tegele ja seda luban kohe kindlasti. Bensiin ise ei sulata messingut see juhtub ikka kuumusest mis sinna põleti juurde tekib. Kui see on piiratud piiratud tuulekaitsme ja potiga kaetud siis võib sinna tekkida rakettahju moodi põlemine, mis läheb väga kõrgetesse temperatuuridesse nagu ääsi peal.

fjällrebane
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas fjällrebane » 22 Mär 2018, 21:46

Kus sul töökoda asub, tulen paari probleemiga.

Primus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Primus » 23 Mär 2018, 11:32

fjällrebane kirjutas:
22 Mär 2018, 21:46
Kus sul töökoda asub, tulen paari probleemiga.
Tere

Asun Tartus ja ei ela seal kohapeal igapäev. Helista mulle räägime, mis on viga ja siis lepime kokku ka kohtumise.

fjällrebane
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas fjällrebane » 23 Mär 2018, 20:52

Helistan

Primus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Primus » 23 Apr 2018, 10:25

Nii nüüd on kõik suured remont ja parandusmehed kadunud, kes pidid helistama.

Vasta

Mine “Ost / Müük / Vahetus”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline