Tarp versus koormakate

Täiendasid oma varustust? Jaga enda kogemust teistegagi, antud eseme head ja halvad küljed ning kas soovitaksid teistelegi.
Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Re: Tarp versus koormakate

Postitus Postitas mrWilson » 05 Juul 2016, 16:56

wagner kirjutas:Pean tunnistama, et mind tabas väike üllatus, kui DD Superlighti kaalu pealt läbi lasin. Nii kodulehel kui pakendil lubatud 460 gr asemel sain kaaluks täpselt 100 gr rohkem, ehk siis 560 gr (ainult tarpi enda kaal, ilma nööride, vaiade ja kotita).
Äkki on tegemist "erinevad-kaalud-erinevad-numbrid" juhtumiga? Proovi mõne teise kaaluga kas on sama tulemus?
Ah, minge metsa...

Slvr
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Slvr » 05 Juul 2016, 17:17

Minu DD harilik 3x3 tarp kaalub ilma nööride, vaiade ja kotita 889g, kuigi kirjade järgi peaks olema 790g.

wagner
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas wagner » 05 Juul 2016, 18:29

mrWilson kirjutas: Äkki on tegemist "erinevad-kaalud-erinevad-numbrid" juhtumiga? Proovi mõne teise kaaluga kas on sama tulemus?
Enda kaalumistulemuses olen kindel, enne nende numbrite väljakäimist sai kaal üle kontrollitud.

Kasutaja avatar
Nohik
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Nohik » 05 Juul 2016, 18:31

Asjad, sindrinahad, kaaluvadki isegi arvamusest rohkem, selgus pärast 2 grammkaalu soetamist.
All engineers are cyborgs

Maidor
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Maidor » 05 Juul 2016, 18:32

Nagu ma aru saan, on tarp varjualune, mitte materjal? Ka koormakate võib tarp olla. Tyvek on siis parim tarbi materjal?

Kasutaja avatar
ullivilli
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas ullivilli » 05 Juul 2016, 19:33

Tarp on varjualune, mitte materjal.
ja koormakattest saab jah Tarp-i teha.
A tarpaulin, esp a weatherproof cover for a car, boat, etc

Minu DD 3x3 kaalub koos kõigi nööride ja vaiadega 950. Ainult Tarpe ei ole kaalunud, kuna paraku on alati lisavarustus kaasas.

Kas nüüd Tyvek parim materjal on ma ei ütleks, kuna tyvek-i veekindlad omadused on töödeldud kangaga võrreldes natukene halvemad.
Tyvek sobib minu meelest ikka pigem niiskus tõkkeks ja kaitseks, naiteks telgi alla vms, kuigi sobib ka tarbiks.
Samuti võib olla mõningad tugevuse erinevused, kuid Tyveki kohta võtan rohkem sõna siis, kui kangas käes ja testitud.
Natukene metsa poole.
http://www.minemetsa.ee http://www.ripptelk.ee - Hennessy, Tentsile, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 05 Juul 2016, 19:46

Maidor kirjutas:Tyvek on siis parim tarbi materjal?
Näib, et "koliseb" rohkem kui koormakate. :) http://youtu.be/cGj6mafPVbA?t=2m17s" onclick="window.open(this.href);return false;

Muidu silnylon on praegu populaarne tarbi materjal. Vähemalt mulle on jäänud selline mulje.
Ah, minge metsa...

Vasta

Mine “Matkavarustuse ülevaated”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline