Cumulus Lite Line 300

Täiendasid oma varustust? Jaga enda kogemust teistegagi, antud eseme head ja halvad küljed ning kas soovitaksid teistelegi.
Kasutaja avatar
Metavo
Guru
Guru
Kontakt:

Re: Cumulus Lite Line 300

Postitus Postitas Metavo » 04 Juul 2015, 11:14

lermo kirjutas:Sai endale Eesti niiskesse kliimasse või Väga külmades oludes sulekoti sees kasutamiseks tellitud Cumulus Dynamic. Näpu vahel tundub asine, nädalavahetusel saab ka seesolemist proovida :roll:
Kohale tuli 2 tööpäevaga.
Ma enda kildis olen kasutanud sama isolatsiooni ning sama paksuna. Võin öelda et Eesti tingimustes sellisega kuni 0 kraadi kannatab kenasti välja.
Edu, tegu hea asjaga :)
Kuni on puid, pole probleemi

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 05 Juul 2015, 14:36

lermo kirjutas:Sai endale Eesti niiskesse kliimasse või Väga külmades oludes sulekoti sees kasutamiseks tellitud Cumulus Dynamic. Näpu vahel tundub asine, nädalavahetusel saab ka seesolemist proovida :roll:
Kohale tuli 2 tööpäevaga.
Juhul kui oleks olemas kolme hooaja sünt kott ja tahaksin seda ka talvel kasutada, ostaksin ma talle sisse suvise sulekoti. Seda just sellepärast, et välimine kiht kipub niiskust koguma ja sünt ei "rikne" nii kergesti. Muidugi on cumulusel nüüd olemad ka nn "veekindla töötlusega" sulg.
The size of your pack is relative to the size of your fear.

wagner
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas wagner » 06 Aug 2015, 13:38

Tühised 5 nädalat on tellimusest möödas ning magamiskott jõudis kohale. Kuna reis, milleks kott sai hangitud, on juba läbi, siis põhjalikumat hinnangut anda ei saa, kuid esmapilgul tundub minu kasvu jaoks kasutuskõlbulik ning tagasisaatmismõtteid ei tekkinud. Ütleme nii, et kui jalad on vastu koti põhja, siis nibin nabin saab lõuaotsa ära kaetud. Seega ruumiga otsest priiskamist ei ole, kuid väga ei kurda ka. Koti küljes olev silt väidab erinevalt kodulehest max pikkuseks 190 cm, kuid see tundub juba kahtlasemana. Peale esimest ööbimist postitan täpsustatud arvamuse.

margusl
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas margusl » 06 Aug 2015, 14:06

5 nädalat on küll huvitav juhus, enda kirjades tuhnides näen 23.02 õhtul tehtud tellimust ja träking lõppeb 26.02 õhtuga, seal sees on veel luhta läinud katse kulleriga trehvata ja ise Itellast pambu peale korjamine.

tripp
Matkasell
Matkasell
Kontakt:

Postitus Postitas tripp » 09 Aug 2015, 16:31

wagner kirjutas:Tühised 5 nädalat on tellimusest möödas ning magamiskott jõudis kohale.
Sõber tellis juuli lõpus ja sai koti paari päevaga kätte.

Küsin - uuesti: kuidas teie sulekotid vastu peavad? Mu Panyam 600 on nüüd paar aastat vana ja mul on küll tunne, et on õhem ja rohkem kokku vajunud kui uuena. Kott on elanud paar pikemat matka seljakotti pakituna, muul ajal ripub vabalt.

Bjorn
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Bjorn » 19 Juul 2016, 08:01

Väike update. Sõber tellis LiteLine 300 ning mina võtsin Panyam 600.
Nüüd pakub Cumulus ka Hydrophobic Down materjali ehk vetthülgavat sulge. Panyam 600 puhul maksis see valik +50 eurot juurde.

Kirjutasin neile, et olen 188cm pikk ning uurisin kas nende standard pikkuses mudel (kuni 190cm) on sobiv või peaks pikemat vaatama. Nad soovitasin ühe sektsiooni võrra (st. 10cm) pikendada. Seda ma tegingi (+45 eur). Kuna Panyam originaal värv oranž ei meeldinud, siis nad olid nõus mõnest teisest värvist Pertexi materjaliga koostama koti. Valisine LiteLine sarnase rohelise (värvi muutus hinda ei mõjutanud).

Custom toodang võttis aega 30 päeva, leppisime kokku tähtaja ning selleks ajaks oli pakk Eestis ning minu käes. Ehk täpselt nagu lubatud. Suhtlus oli kiire ja vastati kõikidele küsimustele meili peale mõistlikult. Transport oli GLS-ga 15 eur. Eestisse tuli paari päevaga pärast posti panekut.

Peagi teisele poole polaarjoont nädalaks. Proovin anda tagasiside kui tagasi ja testitud.

P.S. Ilmselt on probleem selles, et võtsin tavalisest pikema versiooni, kuid kompressiooni kotti annab seda magamiskotti mahutada. Nöörist suurest kinni ei saa tõmmata, vajub tagasi lahti.

Vasta

Mine “Matkavarustuse ülevaated”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist